Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez nagy butaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagy butaság lenne?

Figyelt kérdés
A barátom és én össze szeretnénk házasodni.Én 18 éves vagyok,neki viszont már megvan az egzisztenciája.A szüleim a találkozást is ellenzik.Összeházasodjunk titokban?

2012. ápr. 9. 19:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
83%
nem lehet hogy ez egy fellángolás?
2012. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
75%
Úristen,de utálom azokat a vén faßokat,akik ilyen kislányokra mennek.Mert te még hozzá képest gyerek vagy.Megértem a szüleidet.Szerintem próbáld meg jobban megismerni a barátodat,mielőtt hozzá mész.Teszteld le,győződj meg arról,hogy tényleg szeret e,mert különben nagyon pofára eshetsz.Pl először lakjatok együtt.Bár ez is elég merész,de ha az nem megy,akkor semmi.Nem szabad csak úgy beleugrani ilyesmikbe.
2012. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Kizárt.Két dolog között azért tudok különbséget tenni.Ez már tart egy ideje,9 hónap alatt kiderült volna,hogy csak fellángolás.
2012. ápr. 9. 20:01
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
lefeküdtél már vele?
2012. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. ápr. 9. 20:03
 26/38 anonim ***** válasza:
84%
Hú 9 hónap aztán nagy sok! :) Ha a találkozást is ellenzik, gondolom nem éltek együtt... Így nem ismerheted annyira. Jaj már bocsi de egyre szánalmasabb vagy. :(
2012. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg gyerek vagy még,ha azt hiszed,hogy 9 hónap elég arra,hogy megismerj valakit.

Elárulok egy hatalmas titkot!

ismered a mondást??

Lakva ismerszik meg az ember!

Ha 5 évig élsz együtt valakivel ,még az is tud meglepetéseket okozni.

Nem kedves!Te nem ismered.Jóformán semmit nem tudsz róla,csak azt amit hallani szeretnél.

Ha már annyira egy nagypapival akarsz élni,akkor rendben élj.Úgyis magadnak kell a hibáidat felismerni.Éljetek együtt mint egy pár.Dolgozz,és ismerjétek meg lakva egymást..Ne lepődj meg ha egy nap azon kapod magad,hogy szokásos,unalmas rutin napok vannak,és mégsem olyan szép és jó minden..

2012. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Nem is várom el,hogy az legyen.És nem azt mondtam,hogy kiismertem 9 hónap alatt,hanem azt mondtam,hogy 9 hónap alatt rájöttem volna arra magammal kapcsolatban,hogy komolyan bele akarok-e ugrani vagy nem.Elbeszélünk egymás mellett!
2012. ápr. 9. 20:10
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Lepontoztál,bár nem tudom miért,mert csak a valóságot írtam.De most utoljára írok még,és többet nem jövök erre a kérdésre(nincs értelme)

Én úgy veszem észre,hogy kár bármit is mondani neked.Így nem is mondok semmit.

18 évesen felnőtt nő leszel.Onnantól kezdve a szüleid a fejen állnak is nem tehetnek semmit.Te nyugodtan menj hozzá a pasashoz,hiszen ezt akarod.Nem kell titokban.18 évesen felnőtt nőként törvényesen is megteheted.A szüleid úgysem fognak elmenni,így felesleges titkolózni.

A többit majd az élet mutatja neked.A te életed,úgy éled meg ahogy akarod.

2012. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne házasodjatok össze. Nagy marhaság lenne, és ezt saját tapasztalatból írom.

Nekem is volt idősebb pasim (kb. ekkora korkülönbséggel, mint neked, kb. ilyen idős koromban.) Részemről hatalmas volt a szerelem, azt hittem, megtaláltam álmaim férfiját. Teljesen be voltam zsongva a gondolattól, hogy elvegyen. A szüleim persze ezerrel ellenezték a dolgot, teljesen megromlott velük a kapcsolatom, majdnem felbomlott a hülyeségem miatt a család.

Aztán egyszer csak erről a csodaremek hapsiról kiderült, hogy csak azzal nem csalt meg, akivel nem szégyellte, kiderült, hogy vannak gyerekei, akiket titkolt addig, stb... És persze mikor teljesen összeomlottam, kik álltak mellettem? A szüleim.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a te idősebb barátod száz százalékig egy szemétláda, és biztos megcsal, átver, stb. Egyszerűen csak arra próbálom felhívni a figyelmedet, hogy NAGYON fiatal vagy még, rengeteget kell tapasztalnod, sok-sok embert megismerned ahhoz, hogy egy életre szóló döntésben száz százalékig biztos legyél. Arról nem is beszélve, hogy szerintem, akármilyen intelligens és érett valaki, ilyen idős korban az ember egyszerűen nem fogja fel, hogy egy házasság mivel jár. Mert ugye amíg a pasi is csak 30-as, és te is huszonéves vagy, minden szép és jó. Csak aztán telik az idő, és egyszer csak azt veszed észre, hogy fiatalasszonyként egy beteg öregember a párod, akinek ilyen gondjai vannak, olyanok... Tele leszel be nem teljesült vágyakkal, hiszen a fiatalságod elment a háztartás vezetésére, netán igen hamar szülsz is egy-két gyereket...


Arról nem is beszélve, hogy a kortársaid elég furán fognak rád nézni, hiszen te 18 évesen már háziasszony leszel, nekik meg az lesz a legnagyobb elköteleződésük, hogy melyik buliba menjenek a jövő héten.

2012. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!