Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a menyasszonyi ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a menyasszonyi ruhát választottuk? Tetszik?

Figyelt kérdés
Nektek ez a ruha tetszik? 2 hét múlva lesz az esküvőnk és ezt a gyönyörű rucit akarjuk megrendelni.Szerintetek tetszeni fog a családtagoknak? Nektek tetszik? És megéri ezt választani? Ha jobbat tudtok linkeket küldjetek kommentbe,kérlek! Előre is köszönöm! :)

2012. ápr. 10. 17:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot. A ruha nagyon szép, bár én is a teljesen fehér menyasszonyi ruhákat kedvelem.

Nem késő 2 héttel az esküvő előtt ruhát válogatni? És ha nem jó a mérete mikor fogják rád igazitani?

2012. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szép, de én esküvőre tiszta fehér ruhát vennék fel. Ez elmenne mondjuk bálba.
2012. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Szép :) de ezt magadnak kell eldönteni és a párodnak.. hiszen te fogod hordani és nem mi :D de azt ajánlom előbb nézelődj még szét hátha megtetszik egy másik fajta.. de időben rendeld meg !!
2012. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nagyon szép! Főleg, ha ez a bordó szín más helyen is jelen lesz az esküvőtökön és utána a lagzin.
2012. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%
túldíszített, már-már giccses az én ízlésemnek. az menti meg tőle, h jó minőségű anyagokból, igényesen kivitelezett darab, de a kevesebb néha több...
2012. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nagyon csecse !:-)
2012. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szép! Uszállyal vigyázz, legyen valamilyen módon felcsatolható!
2012. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
csácsi :D
2012. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem és szép, a bordó rész nagyon feldobja, ettől lesz egyedi. Sok boldogságot! :)
2012. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok,mindent! A lagziban lesznek léggömbök,melyek vörös-fehér színűnek választottunk ki. a csokrom is fehér-vörös lesz,szóval mindent a rucihoz fogunk majd igazítani,így illeni fog ez a színű ruha a képbe. :) karok bolerót is,nehogy hideg legyen,ahogy az egyik kedves válaszoló is írta. Már nagyon izgatottak vagyunk. :D Még szerencsére nem késő megrendelni a rucit,mert 1 héttel ezelőtt oda szóltunk,hogy ezt a rucit fogjuk választani és a méreteimet is lediktáltam.(ugyan olyan testalkatú lány vagyok,mint a modell,aki viseli a rucit,ezzel nem lesz baj,hogy nem állna jól rajtam! :)) Még egyszer mindent köszönök és akik már megházasodtak,vagy fognak azoknak szívből gratulálok!! :)
2012. ápr. 10. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!