Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyíregyházi és környékbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházi és környékbeli menyasszonyok lenne valakinek jövő nyáron lagzija? Hol? És kiket kell lefoglalni? Nekünk jövő nyáron lenne!

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Én nagyon messze vagyok a menyasszonyságtól, mivel fiú vagyok, de egy két helyet tudok ajánlani, pl.: ha egy iskolában tervezitek a lagzit, akkor a Zelk Zoltán (piros) vagy az Apáczai Csere János általános iskolák a legalkalmasabbak.


Hogy, ha éttermi keretek között, akkor a Hotel Koronában van lehetőség, vagy Sóstón a Krúdy Szállóban (ez már drágább mulatság)


Tokaj kb. 20 km, ott sok a kellemes folyóparti csárda, de azok árairól nem tudok mit mondani.


Ha kellenek címek, elérhetőségek, keress meg: mrc903@gmail.com email címen.

2009. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
91%
Nekem tavaly volt az esküvőm. Álltalában már egy évvel vagy legkésőbb fél évvel előtte le szokták foglalni a helyet, a vőfélyt, és a zenekart. Nekünk a Hotel Ózonba volt, ha nem lesztek sokan akkor tökéletes, ha igen akkor mondjuk a Paprika Csárda a Tiszavasvári úton is nagyon jó és ott is főznek.
2009. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!