Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális az én párom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az én párom hogy ezzel az "ötlettel" drukkol elő?

Figyelt kérdés

Olyan 1 1,5 év múlva tervezzük a lagzinkat és ma mondta hogy majd ad pénzt a szüleinek amit nekünk átadjon illetve amit a menyasszony táncnál dobhatnak.

Azért nekem ez kicsit fura....ha adnak adnak ha nem az sem baj, de nehogy már ő adjon pénzt nekik amit nekünk adhatnak....


2012. ápr. 20. 22:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is a válaszadó mellé állok: az az ige, amire te gondoltál, az előrukkolni. Elődrukkolás nincs, maximum ha Pista bácsi egy nappal előbb elkezdi a drukkolást a csapatának. :D


A kérdésedre a válasz: szerintem is csak nem akarja kellemetlen helyzetbe hozni a szüleit. Rendben, hogy igazából semmi értelme ennek, de én el tudom képzelni, hogy egyes vendégek kiszúrnák, hogy ők nem tesznek bele vagy nem annyit és azon csámcsognának. Amilyen rosszindulatú emberek vannak!

2012. ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, a te helyzetedre illik ez a latin szállóige:

Si tacuisses philosophus mansisses

2012. ápr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy egyes vendégek kiszúrnák, hogy nem tesznek bele, mármint a szülők... És akkor mi van? Egyes vendégek tudják, hogy esetleg, az egész lagzit a szülők állják, vagy hogy ülőgarnitúrát kapott tőlük az új pár, vagy új kocsit, konyhabútort kapnak?! Nem, na ugye. Szerintem ilyennel nem kell foglalkozni, ha nincs pénzük nem adnak, majd ha tudnak segítenek amit tudnak, vagy ha később lesz pénzük - mert tegyük fel ez egy átmeneti időszak - akkor később majd adnak. És egy vendéget sem fognak azért felkeresni, mert esetleg x ezret vagy x százezret adnak a gyereküknek, hogy Teeee, adtam ám nekik én is....

És igen, ötlettel rukkolni szoktak.

2012. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
az lehet, hogy nektek nem számít a pénz, de a szülők kellemetlenül fogják érezni magukat a többi rokon előtt. nem előttetek,. mert ti ígyis-úgyis tudjátok, de ha nem dobálnak, akkor az lesz, hogy Julcsi néni meg Pista bácsi a következő 30 évben arról fog pletykálni, hogy Kovácsék még arra se voltak képesek, hogy a gyereküknek pénzt adjanak az esküvőjén...
2012. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg előrukkol, drukkolni a meccsen kell, és nem is értem, mi a gondod.
2012. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
És blogokat linkel be, amiket ugyanolyan analfabéták írnak, mint ő. XD
2012. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
drágám te aki annyiszor hozzászólsz te meg olyan sEghÜlye vagy hogy leállsz vitatkozni!!igazán szánlak.........
2012. ápr. 21. 23:15
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
az amúgy segghülye és nem seghülye, kedves kérdező
2012. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!