Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti is elkezdtetek már stressze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is elkezdtetek már stresszelni?

Figyelt kérdés

Júliusban lesz az esküvőnk, és most érzem úgy, hogy az "apró" dolgokba őrülök bele. :) Pl.: ültetés, zenék, torta..

Ti hogy vagytok?? Ez normális, hogy aggódok már most pár dolgon?



2012. ápr. 30. 22:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális. mi még nem haladunk egy konkrét dátum felé, de fejben már gondolkodunk a részleteken és látjuk, mekkora szervezést igényel majd, h minden olajozottan menjen. a páromnál ráadásul haragban álló rokonok is vannak, akik egymással nem, de vele jóban vannak. így mind ott lesznek, a mi feladatunk pedig, h ügyesen ültessünk. csak hogy egy konkrét példát mondjak...
2012. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Akkor nektek is lesz min aggódni... :S

Eddig amíg "csak foglalni" kellett a dolgokat, az könnyen ment,de mikor már a részletekbe kell belemenni,ez már nehéz. Párom meg az a totál nyugis típus, ő teljesen higgadt,csak én aggodalmaskodok mindenen :)

2012. ápr. 30. 22:59
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nálunk is már csak 1 hónap van hátra, ültetés, tortadísz, italmennyiség, ilyen apróságokon aggódok, de rendesen! De sajnos ez olyan, hogy a nagy napon már úgysincs a mi kezünkben a dolog, szóval akkor már el kell határozni, hogy lesz ami lesz mi jól fogjuk magunkat érezni, mindent megtettünk hogy más is jól érezze, aztán a többi az nem rajtunk múlik! :)
2012. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

Ezek engem is frusztrálnak. Nekünk augusztusban lesz, de még rengeteg dolog hátra van. Épp, hogy elkezdtem ruhákat próbálgatni a napokban, de egyre jobban belezavarodok, mert lehet, hogy ami nekem tetszik, az meghökkentene néhány vendéget(főleg idősebb falusi rokonokat). Tudom, hogy nem kéne érdekeljen, de azért csak nem csak magunknak vesszük fel, hiszen itthon egyedül nem ülünk ilyen ruhában.

Torták és gyűrűk közül szintén lehetetlenség választani, annyi szép van.

Le kell majd adjunk egy listát a Dj-nek, hogy milyen számokat akarunk midnenképp, de alig jut eszembe pár, pedig tudom, hogy van egy csomó, amire mondtam, hogy kell majd menjen.

8 személyes asztalok lesznek, fogalmam sincs kit ki mellé ültetek, nem fog mindenhol jól kijönni és nem akarom, hogy bárki rosszul érezze magát.

A meghívónkat épp tervezi/rajzolja egy barátnőm, félek, hogy mi lesz, ha nem fog tetszeni, nem akarom megbántani.

FÉlek, hogy apám be fog rúgni és kötekedni fog mindenkivel, mert mindig azt csinálja részegen. Amúgy nem alkoholista, csak alkalmanként iszik, de olyankor borzastó kötekedős és bunkó.


Szóval ne aggódj, más is idegbajos:D

24/N

És sok boldogságot!

2012. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Eddig nem értettem, hogy a nők miért mennek át "menyaszörnybe", de már kezdem sejteni. :) Félek, h majd vmi otthon marad, v nem készül el, v nem olyan lesz, vagy mit tudom én.Én már minden elképzelhető baki forráson aggódok. :) De az vigasztal, hogy nem vagyok ezzel egyedül.

Amúgy nekem ez kb egy 1,5 hete kezdődött,addig "normális" voltam :) :)

2012. ápr. 30. 23:03
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen, ez az ültetés nem egyszerű, hogy mindenki jól érezze magát. Ez nálunk is kérdés még. A torta meg..milyen ízűek legyenek az emeletek, hogyan legyen díszítve..stb...

*************

Mindenkinek kitartást kívánok és kívánom, hogy mindenkinél minden klappoljon, érezzétek jól magatokat, éés sok boldogságot! :)

2012. ápr. 30. 23:09
 7/24 anonim ***** válasza:
56%

4. vagyok.

El is felejtettem mondani, hogy nekem már hónapok óta rémálmaim vannak az esküvővel(olyan 1-2 hetente)

Álmodtam már azt, hogy nem volt meg a ruhám és valami lepedőt csavartak rám, azt, hogy nem volt frizurám, elfelejtettem lefoglalnia fodrászt, azt, hogy nem jöttek el a vendégek, aztán rájöttünk, hogy azért mert elfejtettük meghívi őket, vagy nagyon hamar hazamentek meg ilyen baromságokat. :)

2012. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
:S :S Ilyen ruhás nekem is volt..fúú de rossz volt..
2012. ápr. 30. 23:24
 9/24 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Ültetéshez én azt találtam ki (nálunk is körasztal lesz), hogy a körasztalon belül már nem lesz ültetés, csak annyi lesz kiadva hogy melyik emberek melyik asztalhoz menjenek. Úgy kicsit lazábbra lehet venni, és ha valakinek nem tetszik aki mellett ül akkor mondhatja rá hogy csak nem volt szerencséje hogy úgy jött ki :) (nyilván olyanokat igyekeznék nem összeültetni akik pl egymással haragban lévő családok meg ilyesmi).


Hátha nektek is úgy könnyebb?

2012. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azon stresszelek, hogy vajon mikor lesz alkalmam egy olyan pasit találni, akivel össze is köthetem az életem? Mert eddig csak az aljából jutott ki...


Szerintem ilyenkor mindenki tiszta idegbeteg. Bátyám is az volt, pedig a menyasszonynak fontosabbak szoktak lenni az apró részletek, de náluk jobban idegeskedett a vőlegény. :)

2012. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!