Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti is elkezdtetek már stressze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is elkezdtetek már stresszelni?

Figyelt kérdés

Júliusban lesz az esküvőnk, és most érzem úgy, hogy az "apró" dolgokba őrülök bele. :) Pl.: ültetés, zenék, torta..

Ti hogy vagytok?? Ez normális, hogy aggódok már most pár dolgon?



2012. ápr. 30. 22:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14%
De jó neked, hogy csak ennyi a gondod, más most diplomázik vagy érettségizik..
2012. máj. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
És mit fogsz mondani? Igen vagy nem?
2012. máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is júliusban lesz, nem stresszelek már. Érdekes de addig stresszeltem míg a ruhát meg nem rendeltük (nekem is volt olyan rémálmom, hogy nincs ruhám :)) azóta nyugi van, őszintén szólva szerintem az esküvő-ipar meg a kedves rokonok-barátok szuggerálják bele a menyasszonyokba a parát. Nem igazán tud olyan dolog történni ami igazán elronthatja az eseményt. Ha otthon marad valami, (persze ha nem a vőlegény és a menyasszony a gyűrűkkel) akkor nincs semmi gond. A haragban lévő rokonok meg max kibékülnek vagy azzal büntetik magukat, hogy veszekednek, ezekkel a dolgokkal egyáltalán ne foglalkozz! Csak magaddal és a pároddal foglalkozz, mindenki más majd megoldja ha baja lesz. Ne hagyd, hogy a szervezkedés, idegeskedés elvegye a házasság lényegét, ne járj úgy, hogy mindenki igényére figyelsz csak a sajátodra nem. Szóval ne hagyd, hogy az apróságokba beleőrülj! Egyébként normális, legalábbis átlagos amit érzel. (De szerintem ez nem belülről jön, hanem kívülről, az elvárásoktól.) Sok boldogságot!
2012. máj. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
nekün augusztusban lesz, én nem stresszelek. miért kellene? ami megvan már, az megvan, ami nincs, az meg meglesz addigra. ha aug. közepén még vmi hiányzik, akkor majd bizti stresszes leszek, (remélem addigra már csak napozok és játszom a fiammal), de előre pontosan mindent leszervezek, kitalálok, átgondolom és rengetek jegyzetem van, papíron, laptopon, díszítésről, pontos elintéznivalókról, pedig nem vagyok ilyen rendes és maximalista, de ezt nekem kell meg megszervezni és számunkra fullosra, ezért beleadok mindent. 8 hónapom van rá, annyi idő alatt 2 esküvőt is meg lehet szervezni. mostanában kertészkedés közben jönnek a jó ötletek, bemegyek, gyorsan leírom, megbeszélem a párommal, aztán ha neki is tetszik megtartjuk, ha nem, alakítunk rajta, h okés legyen. (eddig mindenre rábolintott, ő sem stresszel ezen). torta ízeket pl. így választottunk: ő kedvence, én kedvencem, család kedvence. ennyi. ültetés: aki nem szereti a másikat, hát ne ültesd mellé. mennyi ilyen van nálunk is, hogy nem ismerik, v nem szeretik egymást... nálunk nem körasztal lesz, ezért 1 sor én hozzátartozóim, 1 a páromé. azon belül akik jóban vannak, v rokonok mennek egymás mellé, akik nem, azok közé berakok 1-2 embert, akikről tudom, hogy jó arcok, oldják a feszkót. nem kell ezt túlspirázni :))) ha rástresszelsz tényleg kicsinálsz magad körül mindenkit a hátralévő hetekben! napozz, sétálj, közben mindent pontosan át tudsz gondolni. szép napot!
2012. máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
35%

ma 00:59???

Ne nevettes már, hogy egy köhintés érettségi stresszelőbb?

Jah és képzeld, nemsokára dplomázok, végzem a mesterit, mégis az esküvő stresszel, pedig az később is lesz 2 hónappal...

Minek kell beszólni hülyeségeket?

2012. máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
38%
Hát én meg már le is diplomáztam, képzeljétek el nem az a világ legstresszesebb dolga feltétlenül! Fölösleges kötözködni, nem ez volt a kérdés.
2012. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A barátnőm bátyjának tavaly volt az esküvője és ők szó szerint annyira stresszeltek az előkészületeken hogy a legtöbb dolgot mi intéztük el nekik. Az ültetést azt egy olyan emberre bíztuk aki azért értett hozzá így adott elég sok tanácsot a lakodalom helyiségét én intéztem el. Meg ugye számos apróság volt amit szintén mi csináltunk. Mert ők csak veszekedtek meg stresszeltek rajta 1 órán keresztül válogattak a döntésen én meg 10 perc alatt elmondtam a szervezőnek hogy mindenből jót meg szépet akarnak és lehetőleg a díszítést meg egyéb mást úgy intézzen hogy ki is nézzen valahogy és ne legyen egy hányinger.
2012. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekünk is júliusban lesz. Nem stresszelünk semmin, mert nem olyanra csináljuk, h stresszes legyen. Kis esküvő lesz, csak semmi túlbonyolítás. Egyedül a ruha miatt aggódtam, mivel nem hagyományos menyaruhát akartam, hogy találok-e valami szép ekrü estélyit. Találtam. nem olyat, mint képzeltem, de szép és jól áll. Minek stresszelnék?
2012. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szintén júliusban lesz az esküvőnk.Már januárban megvolt a szervezés 80%-a,akkor egy hét alatt lezavartunk mindent,mert tudtuk,hogy később már nem lesz rá időnk.Most már csak az apróságok vannak,amik már dönthetik romokba a napot.Ha írsz egy listát és látod,hogy már mennyi minden megvan,akkor megnyugszol.Felesleges idegeskedni,csak elrontja a készülődés örömét.Foglald el magad mással,ne csak ez legyen az egyetlen gondolatod!
2012. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
*nem dönthetik
2012. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!