Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok már olyan helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben?

Figyelt kérdés

Kiküldtük a meghívókat, és van köztük 1-2 ember akiket megbántuk hogy meghívtuk.

Ő ugy csinál mintha minden rendben lenne, én csalódtam benne mert sztem gerinctelen és kétszínű :(



2012. máj. 17. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem voltam még, de hidd el szinte észre se fogjátok venni ezeket az embereket, hiszen mással lesztek elfoglalva. :)


Ne rágódj ilyeneken!

2012. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen! De mi csak az esküvő után jöttünk rá :( sajna... remélem ettől függetlenül jól fog sikerülni a ceremónia!

Ne hagyjátok, h bármivel is belerondítsanak!

2012. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi akkor jártunk így, mikor vittük a meghívót. Egy rég nem látott rokonról volt szó, akivel nagyon jó volt a kapcsolatom régen, de aztán jó ideig nem találkoztunk és nagyon megváltozott. Le is döbbentünk, hogy mennyire. Mutatni nem mutattam, hogy rosszul esett a viselkedése, beszélgettünk pár szót, aztán eljöttünk.

Az esküvőre aztán nem jött el, de nem a viszony miatt szerintem, hanem mert egy 80 pár éves emberről volt szó.

Amúgy szerintem se aggódj ez miatt, ha el is fognak menni, lesz elég dolog, amivel el leszel foglalva.:) Érezzétek magatokat jól!

2012. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a párom nagynénjének és a férjének vittuk a meghívot, akikkel amúgy joban vagyunk, találkozunk is rendszeresen. vittuk a meghívot, a bácsi be sem jôtt, a néni meg elolvasta és ; nulla reakcio, ôsszetekerte és sztorizott tovább, hogy mennyire fáj a lába. azota találkoztunk, épp ma, a kisfiamat jôtt felkôszônteni, de megint 1 árva szo sem esett sem az eskuvôrôl, sem arrol, hogy eljônnek-e. ez nekem elég kellemetlen, mert tényleg azt hittem, hogy ôrulni fognak. kôzben visszahallottam már azt is, hogy mit gondolunk mi? majd 1 papír miatt vmi vátozni fog v jobb lesz? a kérdést sem értettem, mert szerintem felnôtt ember ilyesmivel tisztában van, nem kérdez osobaságot, pláne ô 2 eskuvô után... nem mondom, hogy megbántuk, hogy meghívtuk ôket, ezt majd az ottani viselkedésuk dônti el.
2012. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!