Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire hosszú lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hosszú lehet a meghívón egy idézet? Hány sor, ami nem erőltetett?

Figyelt kérdés
A vőlegényemtől anno kaptam egy Valentin-napi üdvözlő kártyát és életem legszebb idézete volt rajta,de elég hosszú.Egy Shakespeare szonett részlet. Imádom,annyira személyes. De ha a négysoros prototípust nézem,akkor ez 12 sorban fér el.:( Gáz?

2012. máj. 25. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet 12 soros is, az azért nem olyan hosszú.

Sok boldogságot! :)

2012. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de a Shakespeare szonettek utolsó két sora igencsak jól össze fogja a lényeget. :)
2012. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 loorien ***** válasza:
Nekunk is Shakespeare szonett volt az idezet, de csak az elso ket sor, mert abban benne volt minden, amit akartunk.
2012. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én négy soros idézetet írtam a magyar meghívóra, az angolra csak két sorosat.
2012. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

itt jön okoska: ha szonett, akkor biztos, hogy 14 soros, vagy nem szonett. Amúgy ez egy 4 olalas meghívón igen jól mutatna. Első oldalon: Meghívó+nevek

Második oldalon: a szonett. Harmadik oldalon a teljes meghívó szöveggel, lehetőleg röviden, oda már nem kell körítés. A negyedik oldalon pedig a mostanában divatos szöveg, hogy " mi már minden holmit összehordtunk, tehát új kávéfőzőre és "nájlonyágyneműre" nincs szükség... De szebb lenne, ha üressen maradna, max az első oldal dekorjából egy kicsike.

Én biztos, hogy beleírnám, bármely hosszú is az a szonett, ki ne hagyd, én is dédelgetek egy egysorost, -nekem ez jutott:)

2012. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!