Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez jó lesz nekem? SOS Alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó lesz nekem? SOS Alig találok valamit, ami tetszne!?

Figyelt kérdés

Puccos brit esküvőre vagyok hivatalos és nem találok semmit. Az én ízlésemnek a farmer v melegítőalsó és póló felel meg, de azt oda nem vehetem fel.

Erre a ruhára gondoltam: [link]

meg erre:

[link]

Sokáig kerestem bolerót hozzá, de csak ezt találtam, nem feketét: [link]

Kérlek, ne jöjjön senki azzal, h f ezek a színek nem valók esküvőre, mert itt ilyen nincs. A lényeg az, h egyszínű fehér ne legyen a ruha. Még van egy-két variációm, majd belinkelem még azokat is. Előre is köszi! :)



2012. jún. 10. 20:32
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Az én párom csak megvonta a vállát, mikor mutattam neki. Aztán ő rámutatott pár másikra. Gondolhatod, még dolgozni sem mennék azokban :) Könnyű a páromnak, neki már megvan a szoknyája :)
2012. jún. 10. 22:48
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk pont, hogy a masodik lenne jo egy eskuvore, az elsoben dolgozni mennenk. De ez nem europa :) A parom nekem is brit (ugy tunik ezt a temat a brit ferfiak felesegei temava is avanzsalhatnank :D) majd en is megkerdezem tole ha hazaer. De az a gyanum, hogy o is csak a vallat fogja vonogatni, es kozli, hogy o azt szereti, ha a nokon nincs ruha.. :D
2012. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

"kozli, hogy o azt szereti, ha a nokon nincs ruha."

Dettó :D


Egyéként az ujjaim már kattintásra készek, erre a bankom meg karbantartást végez, így nem tudok vásárolni. Majd reggel. Remélem addig senki nem halássza el az orrom elől.

2012. jún. 10. 22:59
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első remek választás lenne, akár boleró nélkül is!
2012. jún. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Így próba nélkül én nem merném megrendelni.

De remélem szerencsével jársz, és nem lesz gond a ruhával!

Melyik mellett döntöttél végül is? :)

2012. jún. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Azért rendelem, mert ezek a fazonok állnak jól és a boltokban megbízom. Nem lesz gond a visszaküldéssel, visszafizetéssel. A vásárlásaim kb 80%-át interneten intézem, így van tapasztalatom.

A blézer pedig fontos, mert itt nagyon hideg van. Most is vastag polár pulcsiban ülök a nappaliban.

Egyéként a pöttyöset rendelem meg, a blézerrel + azt a csipkés ruhát, amit egy másik linkben küldtem, csak lilában, mert a párom kiltjének a színében van lila [link] . Ha nem tetszenének, akkor még mindig van más opció.

2012. jún. 11. 09:00
 27/34 anonim ***** válasza:
Skót esküvő lesz? Én is Skóciában lakom. :D
2012. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Igen :) Én Glasgow mellett. Te hol?
2012. jún. 11. 18:36
 29/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom, h olvssa-e még valaki, csak írni szerettem volna, h ma ezt vettem: [link]
2012. jún. 12. 20:53
 30/34 anonim ***** válasza:

Én Glasgow-ban lakom. :)


Csinos ruha, jól néz ki.

2012. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!