Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez jó lesz nekem? SOS Alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó lesz nekem? SOS Alig találok valamit, ami tetszne!?

Figyelt kérdés

Puccos brit esküvőre vagyok hivatalos és nem találok semmit. Az én ízlésemnek a farmer v melegítőalsó és póló felel meg, de azt oda nem vehetem fel.

Erre a ruhára gondoltam: [link]

meg erre:

[link]

Sokáig kerestem bolerót hozzá, de csak ezt találtam, nem feketét: [link]

Kérlek, ne jöjjön senki azzal, h f ezek a színek nem valók esküvőre, mert itt ilyen nincs. A lényeg az, h egyszínű fehér ne legyen a ruha. Még van egy-két variációm, majd belinkelem még azokat is. Előre is köszi! :)



2012. jún. 10. 20:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%

Wááá, de szeretnék puccos brit esküvőre menni :D

Mind szép nagyon. A piros nem gáz, ha elvonja a figyelmet az aráról?

2012. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Én a párom húgának az esküvői képeiről vettem az ötleteket. Az ő esküvője is hasonló volt, mint amilyenre most megyek. Ráadásul, ha a párom anyukájának a ruháját nézem, akkor az általam belinkeltek 2x olyan puccosak. Azért én nem a Royal Wedding-re megyek, annál egy kicsikét szerényebb lesz. :)
2012. jún. 10. 21:07
 13/34 anonim ***** válasza:
76%

Ugy lett 100% alatt a valaszom, hogy valakinek nem tetszik a piros ruha, es ugy erezte igy kell bosszut allnia, amiert nem az a velemenyem, mint neki! :D

Az a kek ruha nagyon szep, szerintem az is jo lehet egy elegansabb alkalomra. De puderrozsaszinben is szep :)

[link]

Ez a ruha is nagyon szep :)

[link]

[link]

2012. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
13-as. Igen, ezek szépek, csak az én alakomra nem való az á-vonalú, meg a hosszú. A másiknak meg az a "csípőlifegője" olyan fura, pedig jól nézne ki. :)
2012. jún. 10. 21:16
 15/34 A kérdező kommentje:
Ja, és a piros nem hiszem, h elvonná, ha valami semleges színnel egészül ki. Láttam olyat, aki sokkoló pinkben ment esküvőre, de még az ajkai is úgy rikítottak.
2012. jún. 10. 21:19
 16/34 anonim ***** válasza:
90%

Pedig az a csípőlifegő gyönyörűen néz ki! Az a peplum.

Nagy divat pár éve. Sokan hétköznapokra is ilyen csípőlifegőset vesznek fel.

2012. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gyonyoru, de nem tetszhet mindenkinek :)

[link]

[link]

Ezek is olyan szepek, es elegansak.. Teljesen beleszerettem ebbe a markaba! :D

2012. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez a ruha meg az abszolut szerelmem lett :D Egyszeru, de a mellkivagasatol olyan otletes

[link]

Ez pedig csak siman gyonyoru, elegans, de megsem tul sok, es szuperul nez ki, hogy a ket anyag nem egyenes vonalban er ossze.

[link]

Ez is olyan visszafogottan elegans, olyan gazdag elokelo no hatasat kelti nekem :D


Bocsi a sok kepert, de nem birom megallni, annyira gyonyoruek! :D

2012. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Elkapott a vásárlási láz, mi? :) Ha lenne annyi pénzem és szobám, akkor én sem gondolkoznék, h mit vegyek.
2012. jún. 10. 21:56
 20/34 loorien ***** válasza:
100%
Megkerdeztem a brit paromat, hogy szerinte melyik jobb valasztas. Azt mondta, hogy a piros ruha inkabb party jellegu mint unnepelyes, de feher boleroval teljesen jo. A pottyosre azt mondta, az unnepelyes mar magaban is, igy akar bolero nelkul is jo.
2012. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!