Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért mondogatják mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatják mostanában a nők, hogy nem fontos a házasság, az csak egy papír?

Figyelt kérdés
Eddig egy barátnőm volt a házasság mellett! Normális ez? Mindenütt azt olvasom, hogy a legfontosabb nekik, hogy legyen férjük, vegyék el őket, ez a nők életcélja. Már össze vagyok zavarodva!!!

2012. jún. 20. 08:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/198 anonim ***** válasza:
54%
Mert a médiából meg mindenhonnan ez visszhangzik és az emberek gyengeelméjű könnyen befolyásolható barmok.
2012. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/198 A kérdező kommentje:
Én a médiában inkább azt olvasom, hogy a nők elolvadnak az eljegyzési gyűrűtől, esküvőtől. De emiatt már nem egy nő kiosztott, hogy ébredjek fel végre.
2012. jún. 20. 08:52
 3/198 Antimod ***** válasza:
81%

Az én nőismerőseim nem ezt mondják, és a menyasszonyom sem.

Talán rossz körből válogatsz.

Ezért ne általánosíts.

2012. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/198 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó: nem általánosítani akartam. Nálam 10 nőből 8 ez a típus volt. Egy mérsékelten esküvőre vágyó (valamikor belemenne, ha megfelelő a partner), egy "nem tartja lehetetlennek, x év múlva". Mindenféle körben megfordultam.
2012. jún. 20. 08:56
 5/198 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy az élettársi kapcsolattal nincs bajuk.
2012. jún. 20. 08:58
 6/198 anonim ***** válasza:
98%
hány éves vagy illetve a barátnőid hány évesek voltak?
2012. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/198 anonim ***** válasza:
84%

Igazából szerintem azok mondják akiknek vagy nincs állandó tartós kapcsolatuk, ezért esélyük se (az óvoda óta áhított gyönyörű menyegzőre és harmonikus házasságra) vagy azok a nők akik együtt vannak/élnek valakivel, de a párjuk nem kéri meg a kezüket (és bemagyarázzák maguknak, hogy ez az ő döntésük).

Nem állítom, hogy a fenti két házasság ellenes típuson kívül nincs más. Lehet, hogy vannak tényleg olyanok akiknek valós indokaik vannak, de az ilyet állító nők 99%-a boldogan menne hozzá az álompasihoz.

Ja és még egy típus: van aki a költségek miatt nem házasodik. Maga a házasság kéne, de lakodalom nélkül nem az igazi (ez a külsőség rész a dolognak) ezért inkább nem. Más kérdés, hogy ezt az ismerősömet sem kérte meg soha a gyereke apja.

2012. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/198 A kérdező kommentje:
30-hoz közel, barátnők huszon-harminc x évesek
2012. jún. 20. 09:04
 9/198 A kérdező kommentje:
#7 Épp ez az, hogy egyikbe se illenek. Ha felhozom az óvoda óta áhított mennyegzőt meg elküldenek vele a fenébe. Hogy ők már akkor se akartak ilyet, inkább fociztak, fára másztak. Megkérik a kezüket, több barátom járt így. Élettársi kapcsolatban elvan a nő. Nem álompasit vár. De ha mélyíteni akar a társa jön a "papír neki nem fontos". Vagy "ráér még".
2012. jún. 20. 09:18
 10/198 A kérdező kommentje:
A költséges rész se igaz, mert nem állnak rosszul. Lakás, kocsi már megvan, pénz is van.
2012. jún. 20. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!