Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon fontos a házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos a házasság, mert már lehet csak Élet társi kötés is?

Figyelt kérdés
Én ha újra kezdhetném nem mennék férjhez csak én meg ijedtem,mert a Pici fiam úgy halt meg,hogy az én nevemen és nem az apjáén lett el temetve.
2010. dec. 6. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Sztem fontos a házasság. Számomra ez egy óriási érték, amihez fogható nincs a bejegyzett élettársi kapcsolat sem. Sokkal jobban érzékelteti a szövetséget, ami kettőnk között van.

Igazából nem is értem, hogy akik már papíron bejegyeztetik a kapcsolatukat, azok miért nem házasodnak össze.

2010. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Nekem fontos a házasság. Négy férfival éltem együtt, az első háromnál is meg voltam győződve, hogy nem kell papír, anélkül is vele akarok lenni. Mikor férjhez mentem, akkor már tudtam, hogy a másik háromnál kellett az egérút.

Na meg emellett más okaim is vannak, pl a jogi biztonság, amit te is mondasz , hogy nem akarom, hogy a párom apasági elismerő nyilatkozatot lobogtasson a kórházban, hogy az alkoholista apósom és anyósom örökölje azt, amiért én dolgoztam, hogy így vegyek fel hitelt stb stb sorolhatnám, nem teszem, el kell olvasni a ptk-ban.

2010. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
És létezik szerelmi kötés is, az a legtutibb, ha nem akarsz házasságot.
2010. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

A szerelmi kötés egy nagy marhaság! Az a legrosszabb a három variáció közül,mert csupán beképzelés,hit valami nem létezőben.

A házasság számomra azt jelenti - a jogi dolgokon túl- hogy mindketten úgy gondoljuk,hogy egész életünkben együtt akarunk maradni. Az élettársi kapcsolatban élők pedig nem bíznak ebben. Kell nekik,ahogy előttem írták egérút. Könnyebb szétmenni,mint válni.

Igaz,semmire nincs biztosíték az életben.De ha már úgy indulojk,hogy ha nem sikerül,elválunk az régen rossz.

2010. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó a házasság-DE IDŐBEn
2010. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

szerintem nagyon-nagyon fontos! lehet, hogy csak egy papír és jogi dolog, de szerintem egyben egy gesztus hogy elkötelezted magad a másikkal szemben. én nem járnék olyan lánnyal aki nem akarna férjhez menni, még 30 előtt. persze csak ha úgy alakulna..

23f

2010. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem látom sok értelmét a bejelentett élettársi kapcsolatnak.Ha már papirozva van, akkor nem mindegy?Persze, feltételezem, komoly az összeköltözés.

Sajnálom a Kisfiadat!

Ha nem tépek fel még nagyon friss sebeket, megkérdezhetem hogy mi történt?Beteg volt szegényke?

2010. dec. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18:11-esnek: mért nem járnál olyan lánnyal? Ez elég furán hangzott...:S

lehet ugyanolyan jó ember,mint aki 20 évesen megházasodik.csak mondjuk ő 30 felett akar. vagy ne adj isten nem akar.És akkor mi van? Mért olyan fontos ez? Téged szeret,ennyi.Ez nem elég?

2010. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!