Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Augusztusban lesz az esküvőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Augusztusban lesz az esküvőm, most szóba került a legénybúcsú. Én nem szeretném, a párom viszont igen, és szerinte hozzátartozik egy ilyen bulihoz egy táncoslány is, aki "csak" vetkőzne. Szerintetek mennyire veszélyes egy ilyen helyzet?

Figyelt kérdés
Azért érdekes számomra, mert a párom soha nem volt ilyen night clubbokba járó szoknyavadász, nem értem, hogy miért pont az esküvő előtt igényli az ilyesmit? Benne megbízom, de nem tudom, hogy utána hogy mernék levetkőzni előtte (nekem nincs se hatalmas műmellem, se csokibarnára szolizott bőröm...). Attól félek, hogy neki az ilyen nők lennének utána az etalonok. Másfelől aki pénzért vetkőzik, arról nem hiszem, hogy több pénzért ne csinálna mást is. És nem csak az esne rosszul, ha megcsalna, hanem az is, ha pl. letapizná a csajt. (Nekem nem lesz lánybúcsúm, nem is szeretnék, viszont nem érzem magam feljogosítva arra, hogy neki megtiltsam a legénybúcsút.)
2012. jún. 22. 23:31
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
56%
Kedvesemnek lesz legénybúcsú, de szerencsére ott nem lesz semmilyen táncos lány. Én sem tudnám elviselni, és ne azért mert félek, hogy megcsalna, hanem azért mert mindez nem férne bele az értékrendembe. Szerencsére ő is pont úgy gondolkozik, ahogy én. :)
2012. jún. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
68%
én együttérzek veled, egyáltalán nem "alap", hogy az esküvő elengedhetetlen része az idegenek tapizása előző nap... más esetben nem zavarna, ha pucér táncosnők fellépését nézné a párom, de azért mégse az esküvő előtt, amikor 1 napon belül nekem esküszik örök hűséget, ez már pofátlanság lenne. ha elmondod neki, hogy neked ez rosszul esik, akkor szerintem lemondja, normális férfi megteszi. ha meg a haverjai fontosabbak, mondd meg neki, hogy vannak olyan országok, ahol velük is összeházasodhat, nem muszáj veled...
2012. jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
67%

Ne félj ha elakar menni hadd menjen. Bízz meg benne. Nálunk mondjuk nem volt ilyen.

Meg lehet oldani ezt máshogy is ha csak elmennek szórakozni, de mondjuk szerintem ez gáz

2012. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
90%

Igaz, hogy 0-ás lett a válaszom (a bizalomról írtam), de annyit hozzátennék: nem az a hűség, ha a Párunk nőktől távol tartva magát hű tud lenni, hanem ha ott a lehetőség karnyújtásnyira és mégsem tesz semmit...

Amúgy meg kommunikáció!!

2012. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
89%
Férjem is akart, de mondtam, akkor nekem is lesz, olyan mint neki. Így nem lett egyikünknek sem. Értem a poén részét, de úgy vagyok vele, hogy ha épp mással készülök összekötni az életemet, akkor nekem ott nem kell más férfi, valahol tiszteletlenségnek éreztem volna. És viszont.
2012. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
57%

Ha már az esküvő előtt így gondolkodsz,miért akarsz hozzámenni? Szerinted most fog először ilyen nőt látni,hogy ezután az "ilyen nők legyenek az etalonok?"

Nem értelek. Ezután hogy mernél levetkőzni? A párod nem járt még strandon? Nem néz tv-t? Nem volt még szórakozóhelyen,ahol lassan ugyanez zajlik(más kérdés,hogy ezzel én sem értek egyet.) Nem volt még előtted sosem kapcsolata?

Ezeket gondold át.

Ha ezekre mind nem a válasz,az sem jó....


Nem szabad ilyen komolyan venni a dolgokat... .

2012. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
60%
14-esnek tök igaza van!!!!!!!!
2012. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 Nanamia ***** válasza:
22%

Mindig is lesznek olyan nők, akik igenis szebbek nálunk, vagy épp nem szebbek, csak mi annak tituláljuk őket a saját nézőpontunk szerint. De ezen miért kell ennyit rágódni meg siránkozni? Annak a nőnek ez a munkája. A párodnak te vagy a NŐ az életében, ha nem így lenne, miért akarna elvenni? Azt írod, bízol benne. Na és magadban? Talán abban sem ártana, és akkor ilyen kérdések fel se merülnének benned. Vagy a párodtól nem kapod meg azt az érzést, hogy mind testben és lélekben neki te vagy az ideál? Felesleges energiát fordítasz az ilyen aggódásra. :)


Már valaki írta feljebb, és nekem is ez jutott eszembe először, hogy én inkább azért duzzognék, hogy másnaposan ténfereg mellettem reggel a jövendőbeli uram. :)

Ha meg esetleg a haverjai biztatására csinálja, akkor még az is lehet, hogy a saját legénybúcsúján rajta kívül mindenki kényelmesen fogja érezni magát. :P

2012. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
48%
Na az fix, hogy én többet az Esküvő témakörben nem fogok válaszolni, elképesztő, hogy itt képesek a legkevésbé elfogadni az ember véleményét az emberek. Pláne, hogy semmi bántót nem írtam, de még csak annyi se volt egyik pirospacsizós libában sem, hogy "nincs igazad, mert..." Hát gratulálok nektek.
2012. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Valaki írta, és én is belegondoltam abba, hogy akkor lesz nekem is, és olyan "súlyú", mint neki, csak én marha kellemetlenül érezném magamat, másfelől a kettős mérce is zavarna. Ha a vőlegény a táncoslányról tequilát nyalogat, akkor ő a faszagyerek, de ha a menyasszony a táncosfiúról tejszínhabot, akkor ő a k*rva. Mindenesetre nyilván nem fogom letiltani erről.
2012. jún. 23. 10:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!