Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Augusztusban lesz az esküvőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Augusztusban lesz az esküvőm, most szóba került a legénybúcsú. Én nem szeretném, a párom viszont igen, és szerinte hozzátartozik egy ilyen bulihoz egy táncoslány is, aki "csak" vetkőzne. Szerintetek mennyire veszélyes egy ilyen helyzet?

Figyelt kérdés
Azért érdekes számomra, mert a párom soha nem volt ilyen night clubbokba járó szoknyavadász, nem értem, hogy miért pont az esküvő előtt igényli az ilyesmit? Benne megbízom, de nem tudom, hogy utána hogy mernék levetkőzni előtte (nekem nincs se hatalmas műmellem, se csokibarnára szolizott bőröm...). Attól félek, hogy neki az ilyen nők lennének utána az etalonok. Másfelől aki pénzért vetkőzik, arról nem hiszem, hogy több pénzért ne csinálna mást is. És nem csak az esne rosszul, ha megcsalna, hanem az is, ha pl. letapizná a csajt. (Nekem nem lesz lánybúcsúm, nem is szeretnék, viszont nem érzem magam feljogosítva arra, hogy neki megtiltsam a legénybúcsút.)
2012. jún. 22. 23:31
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
80%
ha lepontoztok, akkor is gáz. nem igaz, hogy ha egy pasinak volt huszon- vagy harmincakárhány éve, hogy idegen nők meztelen mellét bámulja, akkor pont az esküvő előtti napon jön rá még egyszer...
2012. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Mondjuk a 30 kicsit sok, mondjuk kezdte 15 évesen, szóval tegyük fel volt 15 éve. És még él mondjuk 60ig. Szerinted többet nem fog más meztelen mellet nézni csak a feleségéét?
2012. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, páran félreértettetek. Nem az a baj, hogy más nőket (más nők mellét) is megnézi a párom, nézze nyugodtan, nem ló szemellenzővel. Nem vagyok hülye, tudom, hogy a tv-ben, neten, lassan már a plakátokon is ez megy. De szerintem egy meztelen nő nézése és aközött, hogy a meztelen nő a párod farkára rámarkol, van különbség. És ez nem az a tipikus megcsalás, sőt nem is biztos, hogy ő csinál valamit, hanem vele...
2012. jún. 25. 09:31
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt se lány se legénybúcsú.

Oltári marhaság az egész,táncosfiúval,k.rvával együtt.

Egyikőnk se a részegreivós fajta,viszont a társaság nagy része az,és ha belemegyünk a búcsúsbulikba,akkor kapunk táncost,k.rvát biztosan.Igy közösen előre lemondtuk az egészet.

2012. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egyetértek veled. Nekem szerencsére nincs ilyen problémám a vőlegényem egyáltalán nem akar legénybúcsút,én sem lánybúcsút fölöslegesnek tartjuk. De nem tűrném ha akarna is hogy vad idegen k*urvák tekeregjenek rajta,úgy ahogy ő sem hogy vad idegen pasik rajtam,és ez nem prűdség kérdése.
2012. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Amiről nem tudunk nem fáj? Mi van? Ha lefekszik egy prostival (!) a vőlegény, akkor az sem fáj, ha haza viszi a betegségeket????
2013. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!