Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy oldjuk meg, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjuk meg, hogy ne legyen még nagyobb harag?

Figyelt kérdés

Szeretnénk összeházasodni, de pénzünk nincs rá (így is elég sokba fog kerülni az okmányok elkészíttetése)

Az esküvő, amit megálmodtam, egy vagyonba kerülne, de lemondtam róla, mert maga a házasság fontosabb, mint a nagy felhajtás (és lakásra kell a pénz).

Gondoltuk, legyen két tanúval, semmi több. De a szüleim és az ő anyja biztosan haragudna érte. Az ő anyukája eleve ellenezné a házasságunkat, mert gyűlöl engem, így valószínűleg nem jönne el akkor sem ha hívnánk. Az én szüleim viszont biztos szeretnének ott lenni, és még nagyon sok rokonom, barátom. Ha őket meghívjuk, de a párom anyját nem, abból még nagyobb sértődés lenne. Ha viszont mindenkit meghívunk, akit szeretnénk, akkor mégis ott tartunk, hogy egy rakás pénzbe kerül. Mit javasoltok?


2012. jún. 23. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk hasonló okokból kéttanús lesz.

Nem érdekel, hogy ki fog ezen megsértődni.

2012. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Maradjatok a két-tanus változatnál, a te szüleidnek esetleg megmondjátok, hogy miért ezt választottátok (nagyós, pénzhiány), utána esetleg otthon kisebb - házilag készitett kaja velük.

Aki megsértödik, az idövel úgyis megbékül, aki meg nem, azért nem kár.

2012. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
nálunk hasonló volt a helyzet,a szüleim nem akarták elfogadni a páromat,az övéi eljöttek volna,de lóvé nem volt sehonnan. mi nem iszunk alkoholt,a rokonaink bezzeg bőségesen. úgy döntöttünk,hogy ez a mi napunk,és a mi kontónkra senki nem fog részegen hőbörögni,miközben mi idegeskedünk meg kölcsönt veszünk fel a lakodalomra. szépen ketten összeházasodtunk 8 perc alatt,aztán megebédeltünk,aztán pedig elutaztunk nászútra spanyolba. 12 évvel ezelőtt történt,azóta már sokszor megkaptuk a rokonoktól,hogy milyen jól is csináltuk,bezzeg akik nagy felhajtással egybekeltek,sorra nagy balhéval elváltak a rokonságból.
2012. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Anyuval beszéltem már erről, ő megérti. De pl nagymamámról tudom, hogy mindig arra várt, hogy majd férjhez megyek és ott lesz az esküvőmön. Párom rokonait (anyján és testvére családján kívül) nem is ismerem, soha nem is láttam őket. Másfelől szinte mindenki vidéken lakik, az ország számtalan pontján.

Utána mindenképp gondoltam egy szűkebb családnak szóló vacsorán. Magára a szertartásra azért nem is látom értelmét, hogy hívjak bárkit, mert tényleg a lehető legegyszerűbb lenne.

2012. jún. 23. 15:53
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
hivjátokmeg a szülöket és az anyost.. mint irtad az anyos gyülöl ezért nm jönne el így ebbőlo nem lenne veszekéd, mert az esélye meglenne rá (mert ugye ott a meghivoja) ésgíy a szüleid sem ahragundka meg
2012. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
79%

Gyermek koromban mindig nagy esküvőről álmodtam,de mikor eljött az ideje,a két tanú mellett döntöttünk.Rájöttem,hogy fölösleges pénzkidobás lenne,habár nem tudtuk volna,csak kölcsönből megoldani.16 éve volt az esküvőnk,de a mai napig nem bántam meg,csak egyetlen dolgot,hogy nem az utcáról választottunk tanukat,az még emlékezetesebb lett volna. :)

Egyébként a mi családunk,akkor tudta meg,hogy össze házasodtunk,mikor felvittük az anyakönyvi kivonatot,a jeles alkalom napján.

Szóval szerintem legyen csak két tanúval.Mi sem bántam meg.

2012. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Szüleidet azért hívd meg a templomba, az nem kerül semmibe. Szerintem egy Anyának az a lényeg nem a lakodalom.
2012. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk is két tanús lesz nemsokára! Hasonló okok miatt. Úgy gondoljuk, így lesz a legkevesebb sértődés. Mert olyan nincs, h mindenkinek jó. Egy ideig beszélnek róla, majd jön más szenzáció, amin témázhatnak. sok boldogságot!:)
2012. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Á, templomi nem is lesz.
2012. jún. 23. 16:52
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Előbb-utóbb megbékélnek. Nálunk is ez volt.
2012. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!