Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy oldjuk meg, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjuk meg, hogy ne legyen még nagyobb harag?

Figyelt kérdés

Szeretnénk összeházasodni, de pénzünk nincs rá (így is elég sokba fog kerülni az okmányok elkészíttetése)

Az esküvő, amit megálmodtam, egy vagyonba kerülne, de lemondtam róla, mert maga a házasság fontosabb, mint a nagy felhajtás (és lakásra kell a pénz).

Gondoltuk, legyen két tanúval, semmi több. De a szüleim és az ő anyja biztosan haragudna érte. Az ő anyukája eleve ellenezné a házasságunkat, mert gyűlöl engem, így valószínűleg nem jönne el akkor sem ha hívnánk. Az én szüleim viszont biztos szeretnének ott lenni, és még nagyon sok rokonom, barátom. Ha őket meghívjuk, de a párom anyját nem, abból még nagyobb sértődés lenne. Ha viszont mindenkit meghívunk, akit szeretnénk, akkor mégis ott tartunk, hogy egy rakás pénzbe kerül. Mit javasoltok?


2012. jún. 23. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

Nekem két tanús volt.


Majd megszokják. Először sokkolnak, surciznak, aztán majd megszokják. Mert semmi mást nem tehetnek, pláne utólag.

2012. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
* durciznak (bocs)
2012. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Tartsatok olyat, hogy tanúk és szülők, utána nekik egy ebéd/vacsi, ha hétköznap lesz nem fog sokba kerülni, ha anyósjelölted nem megy el az már az ő baja.
2012. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%

Ha pénteki napon tartjátok,akkor főleg nem kerül semmibe a polgári szertartás.A pezsgő,zene,virág csak a költség,ha mégis 5 percesről 15 percesre nyújtanátok a szertartást.A szüleidet megértem,hogy ott akarnak lenni,amikor kimondod az igent.Nem tudom elképzelni,hogy én a szüleim nélkül álljak az anyakönyvvezető elé.A vőlegényed anyja pedig majd eldönti,hogy jön-e vagy sem,ezen ne idegeskedjetek.

A rokonokat szintén meg lehet oda hívni,nem kerül semmibe,ha 4 fő helyett 10 fő áll ott vagy több.Sok helyen csak egy terem van,akár két tanus az esküvő akár nagyobb,nem kérnek terembérletet.Ezt persze meg kell kérdezni.A vendégeknek meg lehet mondani,hogy nem lesz lakodalom,aki eljön az tudja,hogy utána irány haza,nem lesz kajáltatás. Nem kell teljesen puritánra venni az esküvőt,attól nem lesz olcsóbb,ha csak két tanú áll ott és a szülők nincsenek meghívva.

2012. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ha a szüleid ott akarnak lenni, miért ne? van olyan önkormányzat, ahol olcsón is megcsinálják. ha már a tanukon és rajtatok kívül más is ott van, akkor már mindegy, hogy 6-an vagytok, vagy 100-an. Szerintem a hozzád legközelebb állókat nyugodtan meghívhatjátok, hogy az eseményen ott legyenek, otthon meg főztök valami finomat, vagy esetleg egy étterem még belefér a legszűkebb családnak :) ez nem akkora összeg, és még szép is lehet :) sok boldogságot!
2012. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az én esküvőmön 8-a voltunk. Ebből a két-két szülő, a tanuk pedig a testvéreink. Ebéd egy hangulatos vendéglőben.Nem kell problémázni, ki sértődik meg. Majd előbb utóbb megbékélnek.
2015. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!