Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A tanúm hófehér ruhát akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanúm hófehér ruhát akar felvenni az esküvőmre. Szerintetek tegyem szóvá?

Figyelt kérdés
Nekem nem nagyon tetszik, hogy ő is fehérben lesz, de nem tudom, hogy beleszólhatok-e ebbe.
2012. júl. 3. 15:51
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
58%

értem már..

szóval fehér nem,mert a menyasszony ruhája is fehér. De sok olyan kosztüm van ahol bőven van fehér szín..Attól még nem törpül el a menyasszony ha más is fehérben van..mondjuk egy ilyenben.

[link]

piros nem: mert a menyecske ruha is piros..

Itt tudnék vitatkozni,mert az utóbbi időben nagyon sokan kék és egyéb menyecske ruhát vesznek fel..Ezek szerint ha kék a menyecske ruha akkor senki ne vegyen fel kék ruhát??

de egy ilyen piros ruhát még véletlenül sem keverünk össze egy menyecskeruhával

[link]

fekete nem: mert gyászszín.

Sokan ,főleg az idősek a gyász miatt hordják a feketét..de nem minden fekete ruha jelent gyászt. Például ez sem:

[link]


Szóval végül is miért tabu?????????

2012. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
75%
Értelmes ember nem foglalkozik azzal, milyen színű ruhát vesz fel a násznép. Sosem értettem, miért kell külsőségekből ekkora faksznit csinálni. Felőlem akár hupikék törpikének is beöltözhet a banda.
2012. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
46%

Tedd szóvá. A tanútól ez mindenképpen udvariatlanság. Szerintem akkor is az lenne, ha nem tanú lenne csak vendég. Ha nem akar változtatni akkor keress mást.

Én nemsokára tanú leszek egy esküvőn és idehívtam a menyasszonyt, hogy együtt megnézzük milyen ruháim vannak, és ő válasszon.Szerintem ez így korrekt.

2012. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
59%

a fekete gyásszín... és mit csinál az akinek 1 fekete öltönye van és nincs pénze újat venni, örül ha ajándékot tud adni a párnak? több esküvőn voltam és sok férfi volt feketében, senki nem tett rá megjegyzést. ja meg van olyan is, aki gyászol, akkor az most ne menjen feketébe, mert "nem illik"?

piros -szerintem attól függ, milyen. nekem mélybordó koszorúslányruhám volt pl., láttam más esküvőn másokat is sötétpirosban, soha senkit nem zavart.

a fehérrel tényleg egyetértek, nehogy már összekeverjék mindig a másik lányt a menyasszonnyal :D

beszéld le erről a tanút, menjen, halványsárgában, vagy barackszínben, ha más mindenáron a világos ruhához ragaszkodik. de a fehér a menyasszony színe

2012. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
72%

Es ha elmondanad, hogy ez rossz erzes neked, es szeretned, ha mas szint valasztana? Ha beleegyezik, oke, ha nem, sztem nem szolhatsz bele...


Nem biztos, h ismeri es egyetert azzal a szokassal, amit itt a szinekröl irtak.

Kerdes, nö vagy ferfi a tanud? Mert ha nö, es a kosztüm tul akar tenni a menyasszony ruhajan - az bizony durva...

Sajnos en a tesomtol kaptam ezt az en esküvömön - es tudom, h masok is latjak, tehat önmagat "jaratja le", arra az "emlekezetes" napra ranyomta a belyeget, ez nem megvaltoztathato. (Nem szinben, de csinosabban nezett ki, mint a menyasszony, es persze amire kertem, h segitsen az esküvö napjan, emiatt nem volt ideje, söt anyunak sem, aki emiatt a gyerekere vigyazot - ezt ugye masok nem tudjak.)

2012. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
75%

Feltételezem nem hosszú uszályos fehér ruhában lesz, legfeljebb koktélruhában. Akkor meg nem olyan nagy ügy.

Kérdezd meg van-e más alkalmi ruhája dögmelegre a fehéren kívül...esetleg királykék, hogy utána meg az legyen a baj.

2012. júl. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
69%
Tök mindegy, hogy mi az illem, ha téged zavar, akkor mondd meg neki. A tanúd, tehát nem vadidegen, gondolom, jóban vagytok.
2012. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
83%
Aki a ruha színe miatt keveri össze a menyasszonyt az vagy vak,vagy a menyasszony annyira alulöltözött,hogy a portás is helyettesíthetné bármikor.Az én tanum a testvérem lesz.Nem érdekel,hogy milyen színű lesz a ruhája,nem szabtam meg neki semmit csak érezze jól magát.A színekkel kapcsolatos szabály sem érdekel.Ha valakinek jól áll a piros és olyan alkalmi ruhája van és azt szereti,akkor csak az én esküvőm miatt ne vegyen másikat,horrorisztikus alkalmiruha árak vannak,nemrég volt rá szükség,hogy körülnézzek,erre ne költsön az illető.A fekete sem izgat,a teltkarcsú nőknek nagy barátja ez a szín,vegye fel!Ezen megsértődni,nem is értem,hogy ér rá egy manyasszony ilyesmin lovagolni.
2012. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
49%

Engem nem zavar, hogy ki milyen ruhában lesz az esküvőnkön, de a tanúmtól elvárnám, hogy ne fehérben, főként ne hófehérben legyen. Az más ha csak egy fehér ing VAGY fehér szoknya lenne rajta, de hogy tetőtől talpig fehérben legyen, az már sok.


Mindenképp tedd szóvá, hogyan érzel, ez a te napod lesz!

2012. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
73%
Egy fehér kisruha mitől sok?Nem menyasszonyi ruha.
2012. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!