Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A tanúm hófehér ruhát akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanúm hófehér ruhát akar felvenni az esküvőmre. Szerintetek tegyem szóvá?

Figyelt kérdés
Nekem nem nagyon tetszik, hogy ő is fehérben lesz, de nem tudom, hogy beleszólhatok-e ebbe.
2012. júl. 3. 15:51
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
34%

Na, a sok tudatlan tapló 0-ig pontozott valakit, aki tudja, mit illik. Ennyi a bunkó nő? Hát ez azért meglepett.


Lepontozó, szégyelld magad. Ha nem tudod, mit illik, legalább bölcsen hallgass...bár amint látom, azt teszed, mert csak piros kezecskét nyomsz, mert fogalmad nincs az etikettről. Anyád jól megnevelt, az tuti..

2012. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyan nem pontoztam le senkit, ezzel együtt véleményem szerint a 21. században élünk, nem a középkorban. Lehet, hogy valaha voltak tabu színek a parasztlakodalmakban, de egy elegáns esküvőn ezek már rég nem érvényesek. Egy hófehér kiskosztüm tökéletesen elfogadott öltözet bárkinek a násznép tagjai közül. Aki ezt összetéveszti a menyasszonyi ruhával, az forduljon orvosához, gyógyszerészéhez. Az a követelmény meg, hogy a menyasszony legyen a legszebb az esküvőn, hiú butaság, és nem is mindig kivitelezhető. Nem mindenki születik szépnek. Nem is ez a lényeg, hanem hogy a vőlegény őt választotta, és őt vezeti az oltár elé. Az esküvő normálisan két ember fogadalmáról szól, nem arról, hogy frusztrált nők menyasszonyként végre rivalizálhassanak a többi nővel.
2012. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó: Szívemből szóltál! :)


Egy menyasszony

2012. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
61%
attól függetlenül, hogy szerintem sem illik, az én esküvőmön is volt egy lány, aki hófehér nyári ruhában volt, ami térdig ért. Fekete szalaggal volt átkötve, ha jól emlékszema derek a, és egy fekete bolerót vett fel hozzá. meglepődtem, de nem szóltam érte, végig a háttérben maradt, főleg, hogy a férjem legjobb barrátjának (akit én is imádok) a barátnője. Nem zavart!
2012. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
77%
#32 vagyok. Az én temetésemre napsárgában is jöhet bárki. Utálom a feketét. Ha majd lenézek, sokkal inkább tetszene egy szép tarka tömeg, mint az egyszínű fekete. :)
2012. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Faluház Baráti Kör válasza:
0%
Fehérben a menyasszony van. Igen tedd szóvá. Legyen hupililában vagy barackszínben de fehér-fekete-piros kizárt!
2012. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
A fekete miért tabu? Én ezt sajnálom, de nem akarom sem megérteni, sem elfogadni:D Egy egyszerű,pántos,térdig érő fekete koktélruhát miért ne lehetne felvenni, mondjuk egy színes nyaklánccal? Most komolyan!:D
2012. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Illedelemtudok! Hol van az megirva, hogy esküvöre milyen szinü ruha tabu? (En ilyenre nem emlekszem tanulmanyaimbol.)
2012. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem csak annyi az illem, hogy a menyasszonyon ne akarjon senki tultenni, hagyjuk meg szebbnek lenni. Mivel manapsag nem mindenki tüllös-fodros menyasszonyi ruhaban van, ezert sztem akinek feher ruha terve van, illik erdeklödni, mit vesz fel az ara, ill. jelezni fele, megbeszelni vele, hogy jol erezze magat, megiscsak az ö esküvöje. De sztem mas szinekkel minden rendben. A piros, mint menyecskeruhaszinnel is, mert menyecskeruhaba senki sem megy. Ezen kivül, manapsag vannak kek menyecskeruhak is, legalabbis a kölcsönzöbe, akkor a kek is legyen tabu vagy mi?!

Sztem azon kivül, hogy hagyjuk meg a menyasszonynak, hogy ö a menyasszony (nem az arc szepseget ertettem, hanem a tuha es külsösegekben hadd legyen a legszebb, hiszen az ö eletenek a legfontosabb napja!!), azon kivül mindenki olyant vesz fel, amit akar, amiben jol erzi magat.

2012. júl. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
47%

Es "a menyasszonyt hagyjuk meg szepnek lenni" - ez nem azon a szinten ertendö, hogy frusztalt nökent rivalizalna barkivel - hanem ADJUK MEG A LEHETÖSEGET neki magat kicsinositani, sztem. Sztem a menyasszony edesanyja ne a menyasszony testverenek gyerekeire vigyazzon, hogy az Swaroswski kristalyokkal, a menyasszonynal is dragabb frizuraval es ki tudja milyen sminkkel "felszerelkezve" mehessen vendegkent az esküvöre, hanem mindketten segitsegen a sütemenyek, virag es hasonlok elintezeseben, hogy a menyasszonynak eleteben egyszer legyen ideje magara: fenykepezesre es a szepitesre. Tehat nem a frusztalt menyasszony szolt belölem, csak ezt az aprosagot elvartam volna az esküvömön, es emellett foglalok a jövöben is allast.

elözö

2012. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!