Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a zenét szeretném az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a zenét szeretném az esküvőmre, úgy hogy az egész szertartás alatt szóljon. Egyrész érdekelne, hogy kinek tetszik, másrész szóljak nagymamáknak ilyesmiknek, hogy ilyen zenére készüljenek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=mfT1A5Caq84

Hogy ne kapjanak nagy sokkot? Mindenképp ezt vagy egy hasonló stílusút fogok választani.


2009. júl. 14. 17:01
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
89%

a válaszok alapján sokkal rosszabbra számítottam, nem tudom, mi gondja van a legtöbb embernek ezzel..nyilván nem bömbölne hangosan, meg nem áldoznátok fel szűzlányt vagy ilyesmi : D szerintem a háttérben halkan nyugodtan szólhat ez a zene, ha ez nektek ennyit jelent..a ti napotok, a rokonság örüljön annak, hogy megosztjátok ezt az élményt velük.

ha nagyon konzervatív nagyszüleid vannak, akkor max megmutatod nekik előtte, de szerintem tényleg nem durva ez a zene.

[link] meríts innen erőt, lapozgass, nézelődj, ők sem törődnek túlzottan a hagyományokkal. :)

2009. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
91%
Szia ! Én egy anyakönyvvezető vagyok sokféle zenére kötöttem már házasságokat pl. Led Zeppelin, U2, stb. de volt már Metallica is. A Zeppelin kimondottan megható volt, bár én amúgy is szeretem. Ezt a zenét nem ismertem és ha Te ezt szereted miért ne lehetne!De a szertartás melyik részére gondoltad /aláírás, gyűrűcsere ? /
2009. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
78%
Az egész szertartás alatt szeretné.
2009. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
73%

Miért kellene mindenkinek a sablonzenére házasodnia????? Nem értem miért kell leosztani a kérdezőt és kigúnyolni ezért! :/

Én sem választanám például ezt, de a saját esküvőjén olyan zene legyen már ami neki tetszik, mivel ez a pár napja!

Szerintem ha mindketten szeretitek és megfelelőnek tartjátok , akkor miért ne? :) Persze a nagymamáknak szóljatok előtte. :D

2009. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
84%

Figyu, egyik barátnőm a Road to hell-re ment férjhez :)

Sztem egy polgári szertartás indent elbír, az a lényeg h emlékezetes legyen számotokra :)

2009. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, köszönöm a válaszokat, nagyon örülök, hogy van olyan aki nem kövez meg :)))és még tetszik is neki. az egyik válaszolónak válaszolnék, hogy igen inkább házibuli lesz mint esküvő:) Egyébkénta nagyijaim is fiatalosak szóval lehet hogy nem kapnak sokkot. Mindenesetre azért szólok neki, hogy ilyesmire számítsanak:) MÉgegyszer köszi:)))Annak is örülök, aki a nemtetszését fejezte ki, kultúrált formában:)
2009. júl. 14. 20:53
 37/55 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, én 10 éve énekelek, tehát mint zenével foglalkozó, azt mondom, hogy rossz zene nincs, csak rossz előadó. Tehát kezdjük az elején. A stílussal nincs problémám, vannak kedvenceim ebben a műfajban, tehát ha ilyen stílusút szeretnél, akkor legyen. Amivel viszont problémám van, az a szövege, amiről szól, tudod, miről szól? Ennél azért pozitívabbak is vannak ebben a stílusban. Válogass még egy kicsit, de úgy konkrétan ezt a számot nem javaslom, a stílus nem gond, csak legalább legyen pozitívabb, amiről szól. (Aerosmith esetleg?)
2009. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
75%

Ha nektek ez tetszik, hat legyen!

Sok sikert az eletbe! :))

2009. júl. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen tudom miről szól a zene:) Köszönöm a válaszokat nagyon nagyon aranyosak vagytok:)
2009. júl. 15. 08:16
 40/55 anonim ***** válasza:
53%
Ugye nem én vagyok az egyetlen, aki pogózó nagymamikat vizionál? :D
2009. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!