Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a zenét szeretném az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a zenét szeretném az esküvőmre, úgy hogy az egész szertartás alatt szóljon. Egyrész érdekelne, hogy kinek tetszik, másrész szóljak nagymamáknak ilyesmiknek, hogy ilyen zenére készüljenek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=mfT1A5Caq84

Hogy ne kapjanak nagy sokkot? Mindenképp ezt vagy egy hasonló stílusút fogok választani.


2009. júl. 14. 17:01
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg se hívdd őket, ha ennyire nem tudsz tekintettel lenni másra... a zene nem rossz, de baromira nem illik egy esküvőre.
2009. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
78%
annyira nem az én stílusom, de a ti esküvőtök lesz :)
2009. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
73%
hát ez tuti nem esküvöi zene. szeritem kérdezd meg őket? aztán készülj rá hogy kiosztanak.(szerintem jogosan)
2009. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
81%
hát ez nem esküvőre illó zene, nem is a stílusom, de nyilván nem raknék be 50cent zenét az esküvőmre hiába szeretem xD
2009. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem egy nyerő választás szerintem.Ezt egyébként a polgári szertartás alatt szeretnéd? Templomban el se merem képzelni.A vőlegény mit szól?
2009. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
47%
előzőnek: honna veszed hogy lány a kérdés kiírója???
2009. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírója lány. A vőlegénnyel azonos a zenei ízlésünk. Hogy nem illik esküvőre az nem igazán érdekel, nyilván nem fogok Máté Pétert betenni, mivel ki nem állhatom. Mivel az én esküvőm, szerintem nem kell tekintettel lennem semmire.NEm, nem szeretnénk tipikusan esküvői zenét, ha ezt szeretném nyilván ezt választotatm volna. Hát nem sokkal lettem okosabb de azért köszi
2009. júl. 14. 17:35
 8/55 A kérdező kommentje:
Ja igen, csak polgári szertartás lesz.
2009. júl. 14. 17:36
 9/55 anonim ***** válasza:
78%
Ez jó kérdés. Mivel a környezetemben mindenhol a menyasszonyok szoktak a bevonuló zenével foglalkozni,ezért ösztönösen jött.De persze igazad van,lehet,hogy itt épp a vőlegény a buzgó.Akkor máshogy is megkérdezem.Menyasszony mit szól hozzá? :)
2009. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
48%
hú, örülhet aki megússza a te esküvődet csibe... mekkora bunkó vagy :DDDDDD
2009. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!