Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a zenét szeretném az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a zenét szeretném az esküvőmre, úgy hogy az egész szertartás alatt szóljon. Egyrész érdekelne, hogy kinek tetszik, másrész szóljak nagymamáknak ilyesmiknek, hogy ilyen zenére készüljenek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=mfT1A5Caq84

Hogy ne kapjanak nagy sokkot? Mindenképp ezt vagy egy hasonló stílusút fogok választani.


2009. júl. 14. 17:01
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Akkor minden görbe egyenes. :D Amúgy szeretem az Opethet meg hasonló muzsikákat és tudom, hogy a szűzlányáldozás nem szerves kellék. :Đ
2010. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Grat az esküvőhöz! :D

A zene nagyon jó lehetett :)

Egyébként én legszívesebben ezt tenném be, ha most mennék férjhez:

http://www.youtube.com/watch?v=tFCIJg5oMLI&feature=related

Apocalyptica.


15/L.

2010. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Elöljáróban annyit, magam is ilyesmi zenéket hallgatok, és a párom is.

Szerintem a helyzettől függ: alapvetően ez a TI esküvőtök, de ha a családotok finanszírozza az esküvőt (és/vagy mondjuk szeretett nagyszüleid évek óta várták ezt a napot), talán nem kellene nagyon "lesokkolni" őket - bár ez attól is függ, menyire toleránsak, egyébként hogyan viszonyulnak a zenéidhez, az én Mamám pl. ezen nem sértődne meg. De ha a Te családodat nagyon érdeklik a formaságok,talán valami kompromisszum nem árt -Apocalypticának pl. vannak szép, mindenki által szerethető számai, ha már az előző felhozta.

De látom ez csak elmélet,mert már megvolt az esküvő - sok boldogságot!

29/N

2010. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
Köszi a késői válaszokat is :) Apocalypitca is jó tényleg, én is nagyon szeretem :)
2010. dec. 28. 19:20
 55/55 A kérdező kommentje:
jav = apocalyptica
2010. dec. 28. 19:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!