Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a zenét szeretném az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a zenét szeretném az esküvőmre, úgy hogy az egész szertartás alatt szóljon. Egyrész érdekelne, hogy kinek tetszik, másrész szóljak nagymamáknak ilyesmiknek, hogy ilyen zenére készüljenek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=mfT1A5Caq84

Hogy ne kapjanak nagy sokkot? Mindenképp ezt vagy egy hasonló stílusút fogok választani.


2009. júl. 14. 17:01
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Jajj akkor te nagyon szerencsés vagy butuskám, te biztosan megúszod:))) Egyébként otthon anyukádat bunkózhatod, szerintem őt jobban ismered, mint engem:)
2009. júl. 14. 17:39
 12/55 anonim ***** válasza:
81%
Szóval jó volt a megérzésem :) Szerintem a környezeted tudja,hogy milyen a stílusod és gondolom senki nem reménykedik Máté Péterben.Azért a nagyszülőknek megmutatnám,hogy ez lesz az a zene.De valamiért úgy gondolom,hogy nem ez fog az esküvőn számitani,hanem,hogy titeket látnak az anyakönyvvezető elött.Az tény,hogy ez nem egy klasszikus,mindenki által választott zene :)Nekem a romantikus,kicsit sírós számok jönnének be,de nem én megyek férjhez. :)
2009. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
62%

Már bocsi az őszinteségért,amúgy tényleg nem ismerünk,mert ez 1 anonim oldal.

De pl: a nagyszülők helyébe én fel lennék háborodva és rá se ismernék az unokámra,hogy ő ilyen esküvőt csinál magának.

De hát a te esküvőd,szíved joga,de szerintem ez azért 1 kicsit durva. Majd ha én feleségül megyek a barátomhoz,biztos,hogy rendes esküvő lesz,ahogy illik. Hiába szeretem pl : pinket,lady gaga-t stb stb.Nem illik egy esküvőhöz és kész,mellesleg egy ilyen zene mellett nemis olyan megható. Jó kiábrándulást a vendégeidnek...

2009. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
24%

Miért pontozol le mindenkit,ha???

Azért,mert nem azt a választ írták,amire vártál????

Akkor ne tegyél fel provokatív kérdést!!!!!!!!!!!

Viszlát...

2009. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem elveszíti majd az esküvőd az igazi esküvői hangulatot, és pont a lényeg hal ki így belőle... De te döntesz.
2009. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
56%
Hát meglesz rólatok a család és a vendégek véleménye,aranyoskám.
2009. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

Mindenkit felfele pontoztam.....

Egyébként mint már mondtam, az én esküvőm szóval szerintem megtehetem hogy ne legyek tekintettel senkire. Másrészt ez is egy részben szép lassú szám, szóval én nem látok kivetnivalót benne, de hát kinek a pap, kinek a paplan...

2009. júl. 14. 18:02
 18/55 anonim ***** válasza:
63%

Ha annyira nem érdekel senki véleménye,mivel úgyis a te esküvőd és aztcsinálsz,amit akarsz,akkor minke tetted fel a kérdést?

Azt írtad előttem,hogy végülis senkire se kell tekintettel lenni,majd meglátod,milyen lelkiismeretfurdalásod lesz!!

Ja és a kérdésedben te kérdezted,hogy szólj-e a nagyszülőknek....akkor most mivan tulajdonképpen?!

2009. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
65%

nekem nagyon tetszik, jó választás nagyon is!! :) 3* hallgattam meg, és én úgy állítanám össze, hogy a bevonuló zene az a rész lenne, ami kb. 2:05-től indul, fél perc alatt kibontakozna, aztán kezdenétek el bevonulni a terembe, a kb. 3.30-tól kezdődő rész tökéletes lenne a gyűrűváltáshoz, aláírásnál stb., a szám eleje pedig az esküvő végén a pezsgőzéshez szuper lenne, persze itt már mehetne végig a szám.


én szeretem a kissé keményebb hangzást is, akkor lenne az igazi, ha a sminked is vadabb lenne, erős fekete szemsmink pl., és még az is nagyon illene a számhoz, ha a csokrod egész sötét színű lenne, azt hiszem, régebben láttam fekete virágokat is egy katalógusban, vagy legalábbis annyira sötét színű virágok kellenének, amiknek a színe már majdnem összetéveszthető a feketével.


persze, érdemes mondani a nagyszülőknek, hogy eltérő hangzásra számítsanak a megszokottnál, esetleg lejátszhatsz nekik pár hasonló stílusú számot, hogy tudják, mire számítsanak. :)

2009. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
91%
Óóó... Opeth..KIVÁLÓ!! :-) Mondjuk ezt a számot a saját esküvőmre nem tenném (inkább a temetésemre), pedig imádom, inkább asszem egy olyat választanék, ami alkalomhoz illő,de mégis a stílusunk tükrözi.. pl. a nászinduló gitárátirata, vagy valami hasonló:) Az esküvő igaz, hogy a sajátunk, de azért sajna néha alkalmazkodni is kell a vendégsereghez, ha nem akarjátok, hogy rosszul süljön el életetek legszebb napja..
2009. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!