Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a zenét szeretném az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a zenét szeretném az esküvőmre, úgy hogy az egész szertartás alatt szóljon. Egyrész érdekelne, hogy kinek tetszik, másrész szóljak nagymamáknak ilyesmiknek, hogy ilyen zenére készüljenek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=mfT1A5Caq84

Hogy ne kapjanak nagy sokkot? Mindenképp ezt vagy egy hasonló stílusút fogok választani.


2009. júl. 14. 17:01
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
82%
Na szóval a mi esküvőnk harminc éve volt, bőven anyukája lehetnék a kérdezőnek. Már harminc éve sem a hagyományos nászindulót választottuk a párommal, hanem olyan zenéket, ami nekünk tetszett, illetve esetleg valamilyen emlék fűződött hozzá. Ez a Ti esküvőtök és ha ez szimpatikus valami miatt, akkor válasszátok ezt. Bár nem vagyok mai eresztés, nem rossz ez a zene és nyílvánvalóan nem üvöltve fog szólni, túlharsogva az anyakönyvvezetőt. A fiaim is hasonló zenéket hallgatnak, ugyhogy én edzésben vagyok és nekem pl. tetszik.
2009. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a lassú részek meg 3:31- től teljesen jó...

Pedig nekem nagyon nem stílusom!

Szerkeszd bele azokat és így még nagymamák sem kapnak tőle sokkot!

A ti esküvőtök, nektek kell, hogy megfeleljen!!!

2009. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
78%

fúú, nem semmi, milyen emberek vannak! ezt az előző válaszolókra írom. nevetségesek! :/

direkt nem olvastam el a véleményeket, hogy ne befolyásoljanak, csak most, miután megírtam a kommentet.


azért is hallgattam meg 3-szor, mert elsőre szokatlan hangzása van, de ez nem gond, csak pont emiatt kellene, hogy barátkozzanak a nagyszülők - és azok, akik nem ismerik, hogy milyen stílusú zenét szerettek - a hasonló hangzású zenével, mert másodszorra, harmadszorra hallgatva már egész más, vannak benne nagyon is finom, művészi részek, igényes zene ez a vadabb részeknél is, és különben is, ma már nem szokatlan az ilyesmi sem, tényleg nagyon rendben van ez a szám, az se igaz, hogy ne lenne esküvőre való, szerintem abszolút egyben van, sőt, mindenki akkor lenne meglepődve, azok közül, akik jobban ismernek titeket, ha valami olyan stílust választanátok, amit nem igazán hallgattok.

és tökéletesen igazad van, nem kell, hogy megfelejetek senkinek sem, ez a ti esküvőtök lesz, a vendégeknek, mindegy, hogy közvetlen családtagok, vagy csak jó ismerősök, kötelességük tiszteletben tartani a választásotokat, és egy normális, kulturált ember nem is tenne becsmérlő megjegyzéseket rá az esküvő után sem, legfeljebb annyit mondana, ha kérdeznék utána, hogy nem az ő stílusa, de hát mindegy, csakis kizárólag az számít, hogy az ifjú párnak jó legyen. ez a ti napotok, minden úgy kell legyen, ahogy azt ti tökéletesnek, szépnek érzitek, nem a mások igényeit figyelembe venni.

az sem igaz, hogy emiatt ne lenne megható egy esküvő, amíg hallgattam, visszagondoltam a legutóbb látott esküvőre, egy barátnőm ment férjhez, őket képzeltem el, hogy ez a zene szól az esküvőjükön, és ugyanúgy meghatódtam volna, mint akkor, ez semmit nem befolyásol!

a tesómék esküvőjén is a hagyományostól eltérő zene szólt, egy Metallica átdolgozás volt a bevonuló zenéjük a Nothing Else Matters, elképesztően gyönyörű volt, és az esküvői ebéd alatt is végig azok a zenék szóltak, amiket ők szeretnek, pl. Vangelis, Mike Oldfield, Pink Floyd, Nashville, rockosabb számok is, sok előadónak a nevét sem tudom, de senkinek eszébe nem jutott volna őket kritizálni emiatt, egyértelmű, hogy azok a zenék szólnak, amiket ők szeretnek, ezáltal azok is megismerhették őket jobban, akik nem olyan közeli rokonaik, ismerőseik.

Szóval ne foglalkozz az ellenvéleményekkel, nyugodtan válasszátok ezt a zenét, vagy bármit, ami tetszik, az a ti napotok lesz.

És sok boldogságot! :)


ui.: én sem pontoztam le senkit.

2009. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
55%
ja, kimaradt, az előző vagyok, és a 18:09.
2009. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim válasza:
63%

http://www.youtube.com/watch?v=trRERPSrq8Q&feature=fvw


ha valami ilyen helyen lesz az esküvőd simán belefér, de egy polgáriesküvőn a városházán vagy hol na oda nem illik nem azért mert, hogy húúú milyen zene, hanem azért mert tök más a hangulata a helynek. szerintem, mások véleménye am meg ne nagyon érdekeljen te esküvőd te tudod, hogy mi jó neked, ha vmi rokon meg megsértődik az ne érdekeljen, neki örülnie kellene inkább hogy neked így tetszik és így vagy boldog.

2009. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim válasza:
49%
Az első válaszólóval egyetértek.:-)))
2009. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
67%
Amennyiben nem követed az egyéb esküvői hagyományokat (pl. a fehér, tipikus menyasszonyi ruha), akkor abszolút megengedhető az, hogy ilyen zene szóljon. Azonban amennyiben máshol "képmutató" az esküvő, azaz hagyományt követ, akkor nem engedhető meg. Még akkor sem, ha ez a te esküvőd. Vagy légy korszakalkotó, és akkor ne koppints mástól, vagy ha valamiben hagyományt követsz, akkor máshol is kövesd a hagyományokat.
2009. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg válassz olyan zenét, ami Nektek tetszik, de ha elfogadsz egy jószándékú tanácsot: ne mondj olyat, hogy "megtehetem, hogy ne legyek tekintettel senkire". Mert ha tényleg így gondolod, akkor inkább ne hívj meg senkit az esküvőre... Voltam olyan lakodalomban, ahol az ifjú pár hasonlóan gondolkodott - a menyasszony szinte végig kinn cigizett (én is cigiztem akkor még!!!!), úgy kellett berángatni őket táncolni, fontosabb volt, hogy fényképeztessék magukat ötszázadik alkalommal is (akkor már 3 helyszínen túl voltak), minthogy időben kezdjék a vacsorát - cirka 3/4 órás késés volt emiatt. Szóval szerintem ha hívsz vendégeket, akkor igenis illik tekintettel lenni rájuk...legalább minimális mértékben...
2009. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
57%
Remélem a kérdést nem gondoltad komolyan:) Ez a zene egyáltalán nem való oda. Lesz ám a vendégeknek véleménye, és igazuk lesz:) Házibulit tartasz vagy esküvőt?:D Szerintem válassz valami kevésbé durva számot, ha nem is Máté Péter, de ennél valamivel nyugisabbat. Linkelj, ha találtál valamit, ami tetszik, és nem ilyen! Bocsi, nem akartam bunkó lenni, csak őszinte:)
2009. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ez inkább szomorú hangvételű zene, én esküvőre ilyet nem választanék, ráadásul a stílusa is elég bizarr. El fogja rontani az egész ceremóniát. Lehet, hogy neketek ez így lesz szép, de utána szerintem nagyon ki fognak titeket beszélni, hogy miféle fejfájdító zene szólt, és hogy nem volt valami élvezetes az esküvő. Az egy dolog, hogy neked a civil életben ez a zenei stílusod, de egy esküvő azért teljesen más. Én is szeretem Lady Gaga-t de eszem ágába se jutna erre esküdni. De Te tudod! A véleményünket kérted, hát megírtuk.
2009. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!