Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennétek így az esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek így az esküvőre?

Figyelt kérdés

Párom rokonának az esküvőjére vagyok én is hivatalos barátom által. Nem igazán ismerem a rokonságát, maximum és csak egy hét van a lagziig, viszont barátom megcsalt(ő még nem tudja hogy én tudom). :(

Elmennétek így az esküvőre vagy hagynátok ezt a társaságot?

Nagyon fáj ez a dolog, de tudom azt is hogy számítanak rám, bele vagyok kalkulálva a vendégek közé. Igazából hogyan indokolhatná meg az ember hogy mégsem vesz részt rajta? Nehéz helyzet.. segítsetek kérlek!


2012. júl. 20. 20:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*maximum látásból ismerem őket, ez lemaradt!
2012. júl. 20. 20:32
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem mennék és tudtukra adnám hogy a barátno ott lessz csak az már nem "én "vagyok hanem az illeto akivel megcsalt!
2012. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
A barátod megcsalt és még együtt vagytok? Meddig szándékozol így együtt lenni vele? Mert ha nem vagy a barátnője, akkor nem kell menned. Így viszont ünnepelheted két ember boldogságát, miközben tudod, hogy a te "társad" magasról tesz a hűségre.
2012. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Menj vagy ne menj...ezt te döntöd el!
2012. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Együtt akarsz maradni a barátoddal a történtek ellenére? Ha igen, akkor menj el az esküvőre. Ha szakítani fogsz vele, akkor meg mit érdekel, hogy mit szólnak a rokonai? Nem mész és kész. Nem tartozol magyarázattal.
2012. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2012. júl. 20. 20:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok, nem tudok elmenni az esküvőtökre, mert közbe jött egy családi problémám. Sok boldogságot nektek!

Majd küldesz nekik egy csecsebecsét a polcra az "ex" barátoddal.


A barátoddal meg jó lenne tisztázni a dolgokat, már ha nem tudsz neki emiatt megbocsájtani. Én nem várnék arra, hogy elmondja-e vagy nem.. az is lehet, hogy lapulni fog élete végéig.

Én tuti, hogy nem maradnék vele ezek után, de mindenkinek más az értékrendje.

Cselekedj úgy, ahogy a lelkednek jó.

2012. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

HOL A NŐI TARTÁS?!

31N

2012. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítani akarsz vele, ne menj.
2012. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lenne most összeismerkedni a rokonsággal így.
2012. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!