Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok! Ha választhatnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha választhatnátok, ti vennétek esküvői ruhát 40-50 ezerért (vadi újat), vagy bérelnétek inkább ennyiért, vagy még drágábban (többször használtat)?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 12:13
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
88%
Én varrni fogom.
2009. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
72%
HA jó minőségű egyértelmű vennék...az egy örök emlék maradna és mindig mikor ránézel eszedbe jut a nagy nap :D
2009. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
70%
Ha tökéletes a ruha, nincs rajta semmi kifogásolnivaló, akkor megvenném. Szép emlék lesz majd, bármikor előveheted nézegetni:)De ha annyira nem tetszik rajta valami, viszont van egy kicsivel több pénzért sokkal szebb kölcsönzői ruha, akkor inkább a kölcsönzőit választanám. Végülis egyszer megy férjhez az ember (remélhetőleg), akkor meg legyen a legszebb:)
2009. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
74%
Ha ugyanolyan a minősége mindkettőnek, akkor mindenképpen újat vennék. Ugyanannyiért megéri megtartani és ráadásul vadi új, nem?
2009. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
43%

Látom, nem túl sok romantikus ember ember van itt. Ezúton üdvözlöm azokat, akik azok!!!!! Mi az, hogy "minek foglalja a helyet"? lehet h csak a port fogja,m de az A NAP a legszebb..csak a menyasszonyról szól, mindenki őt rajongja körül, erre emlékezni kell. nem baj, ha egyszer a képek mellett azt is előveszi az ember, és visszaemlékszik a dologra. ez nem egy átlagos vasárnapi program, h ok, megvolt, aludjunk....ez a NAGY NAP. ha valaki úgy gondolja, hogy csak profogó, akkor az még vagy nem ment férjhez, vagy nem szerelmes, vagy nem érti a nap lényegét, vagy csak a keserűség beszél belőle a csalódottság miatt.

Én vettem a ruhát, és örülök, h így döntöttem. mert megvan,és az előttem szólóhoz hasonlóan,: jó lesz a gyerekemnek majd megmutatni.és a bérelt, és vásárolt árak között nincs olyan nagy különbség, csak jól utána kell járni.

2009. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
83%

Én varrattam három éve, ugyanannyi volt, mintha kölcsönöztem volna. Muszáj volt varratnom, mert 180 cm magas vagyok és sehol nem volt elég hosszú ruha rám, de jobban is jártam, mert olyan volt, amilyet megálmodtam, semmilyen kompromisszumot nem kellett kötnöm, és szuper érzés azóta is elővenni. Egyszer már volt rajtam az esküvő után is, egy ünnepen egy táncelőadás miatt felvettem és abban táncoltam a férjemmel. Az esküvőn is és a táncon is mindenki a csodájára járt, hogy milyen szép ruha, pedig a táncon 30 pár volt esküvői cuccban!

Szóval én nem bántam meg, hogy sajátom van, egyébként igaz, amit előttem itt valaki írt, hogy utána el tudod adni. Nekem az esküvői ruha varrónő már a próbák alatt mondta, hogy ez még neki is nagyon tetszik, több centis ráhagyással varrta, hátha majd meggondolom magam és eladom neki, akkor majd ki tudja kölcsönözni másnak is.

Amúgy annál a szolgáltatásnál a kölcsönzők sokszor csalnak, mármint amikor több pénzért te veheted fel először. Ez akkor igaz, ha mondjuk tavasszal vagy nyár elején van az esküvőd, különben nem tartja az új kollekciót egész nyáron talonban, hogy majd egyvalaki felveszi ősszel vagy nyár végén, hiába fizetsz plusz pénzt, neki akkor sem érné meg egész nyáron át tartani, jövőre meg kimegy a divatból, új kollekció jön.

2009. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
77%
Én 10 évvel ezelőtt kölcsönöztem 40.000.-ért.
2009. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
77%
Nos én is vagy vennék vagy varratnék, vagy vennék egy alapot, és arra tetetnék rá nekem tetsző dolgokat, gyanitom olcsobb lenne mint a mit bérelnék, pár hete voltam egy lagzin, én egy gyönyörű 25e Ft olasz menyasszonyiruha átalakítottjában voltam koszoruslány, ezt béreltem sajn nem volt elég időm szétnézni és venni, de eredetileg ezt is venni akartam majd eladni, ha neked nem jelent annyit hogy megtartsd el lehet adni és egyébként sem az de igy végképp nem lesz felesleges pénzkidobás ha nem álsz ugy. az emlíitett lagzi majd 1,5m Ft volt 110 emberre. A menyasszony ruhája valamivel több volt mint 200 maga a menyaszonyi ruha 160volt, de rajt volt először, jól be is.*** mivel még nem tudták az eladók sem hol milyen átalakítást tegyenk a ruhán hogy kényelemesebb, kevésbé szakadékony lenyen, és még szebben áljon egész este.
2009. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
63%
Én vagy varratnék, lehetőleg olyat, ami később megfelel estélyi ruhának is, vagy könnyen átalakítható - nagyon ügyes megoldások vannak, érdeklődj csak varrónőknél!
2009. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
80%
ha már a bérlés is ennyibe kerül, akkor inkább újat vennék.
2009. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!