Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy működik a vendég fogadás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a vendég fogadás, ha nincs kikérés?

Figyelt kérdés
Szóval, nem lesz lánykikérés nálunk, hanem az étterembe várunk mindenkit. Mi a fotózás után megyünk oda, nem hiszem, hogy bárki megérkezik előttünk, de nem lehet tudni. Apukám azon pörög, hogy az örömszülőknek kéne fogadni a vendégeket. Szerintem elég, ha a pincérek fogadják őket és irányítják a terembe, ha kell. Egyébként is lesz welcome drink. Aztán meg, ha ott vagyunk úgyis mindenki minket fog keresni. Vagy rosszul gondolom és kellene valami komolyabb fogadás? Hogy zajlik ez?
2012. aug. 6. 09:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

tűzoltó autóval mentek de nem hiszem hogy a naggyal, azt kétlem hogy odaadnák, mert arra szükségük van a szolgálatban lévőknek, felénk a kis városban járkálós autót adják oda ami egy sima kis piros autó, a fele vendégseregnek ilyen van

Szerinted ki kíváncsi erre, ebben semmi hűha nincs


Ha már felhajtást akarsz akkor bérelj egy limuzint.

2012. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Azért nem egyszerű a helyzet.

Az oké lenne, ha mi fogadnánk a vendégeket, de ha mi érünk oda először, akkor ki látja, hogy tűzoltó autóval érkezünk?

Az örömszülőkre nem hagyhatom a fohadást, mert anyosomék tök érdektelenek, kb csak az esküvű időpontját és helyét tudják. Az én szüleim elváltak, anyukám nekem fog segíteni a fotózáson, tehát ő sem tud fogadni. Apukámmal meg nem tudok találkozni az esküvő előtt az étteremben, hogy megmutassam neki mi hol lesz. Igazából csak én tudok mindent. De az meg nem ciki, hogy esetleg 40 fokban kint állnak az udvaron a vendégek amíg mi oda nem érünk?

2012. aug. 6. 10:06
 13/23 A kérdező kommentje:
De igen, a naggyal megyünk, fecskendővel és lehet, hogy lesz egy kísérő fecskendő is. A kísérő bármikor elriasztható, így nincs gond.
2012. aug. 6. 10:08
 14/23 anonim ***** válasza:
19%
tudod mit? Ha ekkora felhajtást csinálsz, oldd meg magad a problémát. Ne másokat szórakoztass a nagyképűségeddel.
2012. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ebben mi a nagyképű? Párom tűzoltó, a téma adott. Ne mond, hogy te nem használnál ki egy ilyen alkalmat?
2012. aug. 6. 13:57
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

A fotózás általában minimum egy órát igénybevesz. A vendégek nagy része hidd el addig vagy hazamegy, egy kicsit kényelembe helyezik magukat (esetleg még át is öltöznek a vacsihoz), no meg magukhoz veszik az esküvőre szánt tortát, azt úgysem viszik már a szertartásra magukkal. Nem fognak egy egész órát, másfelet várni a tűző napon rátok! Annyival hamarabb érnek oda, hogy lássák, amikor az autóval megérkeztek!


Így akkor majd tudjátok fogadni a vendégeket, a gratulációkat, és az ajándékokat. (Legyen a hátatok mögött egy asztal, ahova azokat lerakjátok amiket kaptok, mert minden vendéget üres kézzel illik várni!)

2012. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

a vacsi előtt nem lesz szertartás? nálunk úgy lesz, hogy szertartás után lesz a fotózás barátokkal vendégekkel ketten stb...addig aki nem fényképeszkedik, hideg italt és apró sütit kap, majd együtt megyünk az étterembe.


Mindenképpen családtag várja a vendégeket, ha fontos hogy mivel érkeztek előtte a családtag kitereli a népet, hogy lássák....

2012. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem! Lesz szertartás, azután fotózás, azután vacsi.

Itt most a vendég-fogadás megoldásának módját-rendjét próbáltuk meg időben összehozni.

De ahogy írtam, nekünk sem volt gondunk, a szertartásra meghívottak is hazamentek átöltözni, a vacsihoz szánt tortát magukhoz vették.

Akik mégsem mentek haza, azok pedig valahol csak le tudtak ülni, valami "felüdítőt" tudnak fogyasztani, és megvárják, míg a fotózásról odaérnek a fiatalok.

Attól kezdve majd ők lesznek a fogadóbizottság!

2012. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Vőfélyetek lesz? Ha igen, akkor bízd rá! Jó vőfély kiviszi a vendégeket amikor kell,hogy lássanak.
2012. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Na akkor elmondom hogy lesz, meg mit gondoltam ki.

A fotózásunk 2 órát vesz igénybe, ez lesz 2-4ig a tűzoltóságon.

Aztán onnan indulunk az étterem helyszínére (felajánlottam a vendégeknek, hogy lehet jönni gyülekezni a tűzoltóságra is, de sok a vidéki és örülnek ha az éttermet megtalálják)

Ott egy kis beszélgetés, aprósüti, üdítők.

Fél 6kor kezdődik a szertartás az étterem udvarán.

Aztán fényképezkedés a rokonokkal, majd vacsi.

A fogadás meg szerintem akkor úgy lesz, hogy fél 5re megyünk az étterembe. Aki mögöttünk jön a sorban, úgyis lát minket, az utcán barangolók meg hallják a szirénát :D és akkor tudom egyből fogadni is őket. Nem hiszem, hogy ennél előbb jönnének mások.

2012. aug. 6. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!