Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy működik a vendég fogadás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a vendég fogadás, ha nincs kikérés?

Figyelt kérdés
Szóval, nem lesz lánykikérés nálunk, hanem az étterembe várunk mindenkit. Mi a fotózás után megyünk oda, nem hiszem, hogy bárki megérkezik előttünk, de nem lehet tudni. Apukám azon pörög, hogy az örömszülőknek kéne fogadni a vendégeket. Szerintem elég, ha a pincérek fogadják őket és irányítják a terembe, ha kell. Egyébként is lesz welcome drink. Aztán meg, ha ott vagyunk úgyis mindenki minket fog keresni. Vagy rosszul gondolom és kellene valami komolyabb fogadás? Hogy zajlik ez?
2012. aug. 6. 09:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton voltam esküvőn. Ott úgy volt, hogy a menyasszonyék mentek elől, utánuk a vendégek. Az étterembe az ajtóba állt 2 pincér (alkohollal) aztán a menyasszony és a vőlegény fogadta a vendégeket. A menyasszony tanúja mondta mindenkinek, hogy hol ülnek.
2012. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
így egy kicsit változik a felállás. ez estben szerintem tök mindegy kifogadja vendégeket, ez nálunk is úgy lesz, hogy a templomnál találkoznak a vendégek és értelemszerűen én érek oda uccsónak. mondjuk nálunk a szülők már ott lesznek, mivel a fotózás szertartás után lesz, de szerintem ez nálatok is kivitelezhető mert gondolom nem az összes képen lesznek rajta az örömszülők, tehát ők pont ráérnek vendégeket fogadni...
2012. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Melyik étteremben lesz az esküvőtök?
2012. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!