Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lakodalomban nem illik részege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakodalomban nem illik részegebbnek lenni a vőlegénynél?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
alapból nem illik részegnek lenni :)
2012. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Jól írta az első. Nem illik! Persze a vendégek több alkoholt fognak úgyis fogyasztani, mint a Vőlegény!

Csak mértékkel!

2012. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
nálunk az a szokás hogy aki nem iszik az menjen haza feküdjön le aludni
2012. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Sem a vőlegénynek,sem a vendégeknek nem illik lakodalomban lerészegedni! Aki részeg,az menjen haza!
2012. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg a vőlegénynek nem illik részegnek lennie. Aki meg nem részegebb nála az józan. De akkor hogy fogy el annyi pia a lagzikon? :P
2012. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egy lagzin, ahol csomó pia van és megy a hejehuja, semmi furcsa nincs abban, ha valaki részeg. A vőlegény is hadd igyon, hisz aznap van a legszebb napja, de azért maradjon használható, és inkább a vendégek rúghatnak be jobban, hisz ők "csak" vendégek, nem róluk szól a nap.
2012. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

azért megy az ember lagziba, hogy berúgjon??

nem azt mondom, hogy vizet igyon valaki a lagziba, de elég annyit inni, hogy jó kedve legyen az embernek...


nem törvényszerű, hogy másnaposnak kell lenni majd az esküvő után...

2012. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

a vőlegénynek jól kell lennie, mert megesik az olyan hogy elötte vagy 4-en lerendezték a menyasszonyt(persze az sem volt tiszta):)

a vendégek meg hadd igyanak:DD

2012. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

3 Alkesz banda

4 Alapból nem illik:)

2012. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg pont fordítva, a vőlegénynek kéne lehetőség szerint a legkevésbé berúgni. ha a többiek becsípnek, hát egészségükre :D én nem zavartam haza senkit!
2012. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!