Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek adjam kölcsön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjam kölcsön az esküvői ruhámat a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy meg vettem az esküvői ruhámat és ő kölcsön akarja tőlem kérni a szalagavatójára.

Nem tom mert az egyik legjobb barát nőm, mást rész félek ,hogy tönkre teszi mert elég ügyetlen szegényke. Harmadrészt, hogy néz ki hogy én ugyanazt a ruhát én az esküvői fényképeken nézem ő pedig a szallagavatóján és ha fel teszi facebookra akkor az ismerőseink ugyanazt a ruhát fogják látni rajtunk.Vegyes érzéseim vannak nem tom ,hogy mit csináljak.


2012. aug. 12. 18:37
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim válasza:
51%
én nem adnám oda, max az esküvő után ,de nem még akkor sem...
2012. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
82%
Esküvő után simán odaadnám.
2012. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Hát ezért vannak vegyes érzéseim oda adnám mert szeretem a barátnőm de nekem ez egy emlék ami csak az enyém lehet irigyen hangzik de ezzen nem szetnék osztozni senkivel nem tom mit csináljak.
2012. aug. 12. 19:02
 14/54 anonim ***** válasza:
53%

Ha a legjobb barátnőm esküdne, és azért kérné kölcsön, mert nem tud magának sem venni, sem kölcsönzőből kikérni, akkor igen, a saját esküvőm után oda-adnám neki.


No de szalagavatóra? Nem, nem és nem!

Menjen el a kölcsönzőbe, és vigyen haza onnét valami esküvői ruhát, de ne az enyémben akarjon ott díszelegni!

2012. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
67%
A leírtak alapján neked fontos ez a ruha, tehát ne add oda.
2012. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
50%
Semmiféleképpen ne add oda.
2012. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
91%
Kölcsönadnám és bóknak venném,hogy jónak tartja az ízlésem.
2012. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
72%
Ha már meg volt az esküvőd miért nem adod oda? Úgysem fogod már felvenni többet. Nem is értem, miért sajnálod, ahelyett hogy örülnél, hogy ennyire tetszik neki. Nyilván csináltattatok fényképeket az esküvő után, tehát téged láttak ebben a ruhában először. Az, hogy ő majd rak ki képeket magáról csak a te ízlésedet dicséri.
2012. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem akarod oda adni, mondd meg, hogy a lagzin leöntötted vörösborral, és, alig jött ki belőle, még látszik a helye. Amúgy az se biztos, hogy a barátnődre jó lenne a ruha.
2012. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
79%
Hát én is megvettem az menyasszonyi ruhámat, és örülnék, ha valaki tudná még használni akár szalagavatóra is. Eladni amúgy sem nagyon lehet, és szerintem senkit nem érdekelné, és senki nem venné észre, hogy ugyanaz a ruha.
2012. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!