Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek adjam kölcsön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjam kölcsön az esküvői ruhámat a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy meg vettem az esküvői ruhámat és ő kölcsön akarja tőlem kérni a szalagavatójára.

Nem tom mert az egyik legjobb barát nőm, mást rész félek ,hogy tönkre teszi mert elég ügyetlen szegényke. Harmadrészt, hogy néz ki hogy én ugyanazt a ruhát én az esküvői fényképeken nézem ő pedig a szallagavatóján és ha fel teszi facebookra akkor az ismerőseink ugyanazt a ruhát fogják látni rajtunk.Vegyes érzéseim vannak nem tom ,hogy mit csináljak.


2012. aug. 12. 18:37
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
21%
Nem adnám oda,ne kérjen ilyet egy barátnö,ha már viseltem volna,az esküvön után odaadnám,de igy elötte nem.
2012. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
60%

Én a legjobb barátnőmnek a fél vesémet odaadnám ha arra van szüksége .. nem egy használt rongydarabot, amit soha többé az életben nem fogok felvenni. Nem gondolod hogy szörnyen kicsinyes és irigy vagy? Inkább örülnél neki hogy tudsz valamiben segíteni.

(Nők és az ő problémáik ......)

2012. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
86%
A kérdezőnek már megvolt az esküvője!
2012. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
91%

Mivel számomra nem lenne olyan fontos a ruha, így esküvő után kölcsönadnám neki. Amúgy sem tudnék már vele mit kezdeni, így meg legalább még valakinek hasznára van.


De úgy látom, hogy neked fontos.

2012. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
34%

Egy emlék mindnekinek mást jelent. Valaki egy régi ceruzát tartogat és nem válna meg tőle soha, valaki az esküvői ruháját.

Én nem tartom kicsinyes dolognak, ha meg akarod tartani a ruhát, ragd el megfelelően ne egxék meg a molyok.


Én ruhát bármilyet amúgy se andék kölcsön senkinek.

Ha van egy felels vesém és a barátnőmnek odaadhatom megteszem, ettől függetlenül ha nem kerül utcára, ruhát viszont nem kap. Ez nem önzőség, részben higiénia, részben egyéniség, részben kötődés egy tárgyhoz emékekkel stb.

A ruhatárad része az intimszférádnak még akkor is ha éppen a szekérnyben van, ezélrt kizárólag az egyén dönti el, ki és hogyan résxzesülhet belőle.

én spec kicsit távolság tartó típus vagyok, nem szeretek semmin osztoszkodni, ami az intim szférámnak tekintek, pl busz ülés (sokat harcolok a kövérekkel a volánon) ruhámat a testvéreimnek se szeretem kölcsön adni egyéb textíliák parfüm stb

a parfüm nagyon jó példa meg a smink, hiába adok szívesen mert van belőle hölgyeknek nem illik ugyanolyan szagúnak lenni, ugyan olyan színt mékáppolni. a sminket megosztani ráadásul rettenetesen nem higiénikus, sok a testnedv ahol érintkeznek veled, és jó táptalaj a szaporodáshoz.

De ugyan úgy ruhában sem illik egyfomrát felvenni. Még akkor sem ha az egy külön alkalom.

Persze ezt mindenki maga dönti el, de én megértelek ha nem akarod megosztani, mondj nyugodtan nemet, meg kell értenie, ha nem akkor úgy kell neki.

2012. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
66%

úristen. hány évesek vagytok? najó, a barátnőd kb 18 lehet, de te sem vagy nála sokkal több sztem...

a legnagyobb problémád, h fb-on viszontlátják az ismerősök... no comment...

2012. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
43%
A tisztítást mire találták ki? Ha a barátom nem segít ki,amikor gondban vagyok,akkor ki fog és mikor?Ha a kérdezőnek kellene valami,akkor elvárná,hogy segítsenek neki,hiszen barátok.Ennél több empátia kellene az emberekbe.
2012. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
55%
Miből gondolod, hogy ha kirakja a fb-ra a képeket bárki is lesz, aki fel fogja ismerni hogy az a te esküvői ruhád? Az a ruha csak neked olyan különleges, más észre sem fogja venni, hogy a tied! Különben szerintem nagyon irigy vagy és önző. Hány éves vagy?
2012. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
60%

Írtam egy teljesen korrekt és elfogadó véleményt erre jól lehurrognak.

Valaki olyna hogy kölcsön adja a ruháéját, valaki meg olyan hogy nem. Egyéni!! tessék értelmezni ezt a szót

Intimszféra másik értelmezendő szó, mosóporral nem lehet kitágítani. személyes tárgy ez stimmel?

Néhány válaszolónak kéne felnőnie.

Az nem egy hatalmas probléma hogy mit veszel fel szalagtűzőre. Rajtam fekete koktél ruha volt nagyon jól éreztem magambenne. Igaz nem keringőztem, de ha rászénom magam akkor rászonom azt a mondjuk 10-15 e ft-t hogy minden ráon abban legyek. Ha pedig nem tudom kifizetni akkor így jártam. az a nagyobb probléma ha valaki csak úgy kölcsön kérősdinek gondolja a másik dolgait, így neki nem kell semmit sem vennie.


Én szalagtűzős ruhaként sem vennlk fel olyat ami előtte másé volt, tudom hogy ezek hazsnált menyaszonyi ruhák, de biztos hogy ismerős esküvőjéről nem kérném el, inkáébb elmegyek egy távoli kölcsönzöbe, így közeli ismerősök ruháit elkerülhetem. Mert a szalagtűző is az ÉN napom, mint ahogy egy esküvő is az ÉN napom, nem le utánozandó egyik sem. Lehet olyan hogy valaki másképp gondolja, én nem ítélem el, nem tartom gáznak, én ilyet nem csinálnék. Ezt nem a kérdezőnek hangsúlyozom.

2012. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok irigy nem hiszem ,hogy ismerne itt valaki is ,hogy le irigyezen igen nagyon sok mindent csak úgy puszira odaadtam neki eddig amit kért meg kapta tőlem azért is kérte kölcsön a ruhát is. De ez az esküvői ruhám nem akarom, hogy miután megvettem mindenki kölcsönkéregesse a ruha nekem sokat jelent nekem.És különben is még nem döntöttem el, hogy oda adom-e neki.
2012. aug. 12. 22:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!