Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 23 évesen,6 év együtt járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen,6 év együtt járás után már "lehet" házasodni?

Figyelt kérdés
Erre már nem lehet azt mondani hogy korai ugye?
2012. szept. 10. 22:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
19%
Ezt sosem értettem, hogy akivel még gyerekként jössz össze, azzal hogy tudsz együtt maradni. Pláne házasságot tervezni... És mikor éltetek úgy mégis? Vagy majd 2 év múlva kezd el félrekúrogatni a csávó, mert akkor jön rá, hogy még egy csomó p.nát nem kúrt meg? Közben meg talál egy jobbat. Mert mindenkinél van jobb...
2012. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

"És mikor éltetek úgy mégis?"

"egy csomó p.nát nem kúrt meg?"

Érdekes fogalmaid vannak az életről.

2012. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés felmerült benned, akkor az jel.
2012. szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
14%
Én 5 hónap után házasodtam meg ennek mindössze 7 hónapja.Sokan le döbbennek és azt mondják nem szabad ilyen hamar házasodni.Nekem viszont az a véleményem,hogy akkor kell házasodni mikor a legjobban szereted a másikat.Én például azt nem értem,hogy akik hosszú évek óta együtt vannak mint élettársak(5-8 vagy akár 10 éve)azok minek házasodnak már össze?Ennek nem látom értelmét én.Nekem senki ne mondja,hogy 8 év után ugyan olyan fokon égnek az érzelmeik mint 1 év után.Az már nem szerelem házasság lesz.Az enyém az volt legalább.Akik több év után házasodnak soha nem fogják azt érezni házasságkötéskor amit mondjuk én.Lehet korainak tartja mindenki de az érzés amit egy szerelem házasság ad az mindennél többet ér.
2012. szept. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
33%

11.13. Miért hiszik azt egyesek,hogy csak akkor lehet jó egy kapcsolat,ha előtte "kiélik" magukat?

Akinek az az igénye,hogy váltogassa a partnereit,az a házasságban sem lesz hűséges. Akár férfi,akár nő.

Én 21,a férjem 24 volt,amikor 25 évvel ezelőtt összeházasodtunk,és előtt nem éltünk együtt. Még sem hiányoltuk,hogy előtte nem éltük ki magunkat!. Házastársakként is lehet kulturáltan szórakozni járni!

Ha szeretitek egymást,akkor ez a legideálisabb kor a házassághoz.

2012. szept. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
20 éves voltam mikor összeházasodtunk a férjemmel elötte mi sem éltünk együtt, ennek 3 éve, és most született meg a 2. babánk kéthónapja. Boldogok vagyunk.
2012. szept. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha ez komoly kérdés,akkor nem kéne .
2012. szept. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

A korod meg a 6 év oké, csak a kettő együtt necces, mert tinikapcsolatból nehezen lesz örök kapcsolat. Ezt a gyakorlat mutatja...

Ha 1000%-ig biztosnak érzed, akkor vágj bele!


24N

2012. szept. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Mért ne lehetne. Ki tiltja meg? Ahogy érzitek.


Csak válni elég macerás ha mégsem jött be, ezért én azt javasolnám, hogy előtte lakjatok együtt, hogy kiderüljön mennyire viselitek el egymást.

2012. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Közben meg talál egy jobbat. Mert mindenkinél van jobb"


Ez abban az esetben is igaz, ha házasság előtt húsz nővel feküdt össze. Mind a húsznál van jobb, és nincs annyi nő a világon, amennyire egy ilyen beállítottságú és 'étvágyú' férfi azt mondaná, hogy oké, ennél több már nem kell. Ilyen alapon az egész monogámia egy kalap sz.r, önámítás, nem igaz?


A legtöbb esetben szinte felesleges az évekkel, az együttéléssel, meg a félrek.rogatós dumával jönni, mert minden házasság minősége attól függ, hogy a felek mennyire veszik komolyan a kapcsolatot és mennyire vannak tiztában a saját és a párjuk igényeivel. Van, akivel felesleges is hosszútávon tervezni, mással viszont nagyon is lehet. Ezért nem értem az ilyen jellegű kérdéseket, mert a házasság már annál nagyobb önállóságot igényel, minthogy vadidegenek ilyen száraz adatok alapján bármi használhatót mondjanak rá.

Ti érzitek - ha nem érzitek, talán nem is vagytok érettek rá, mert az befolyásol titeket, hogy a házasság manapság egy negatív dologként van beállítva, ráadásul túl van misztifikálva az egész, az emberek tömik egymást különböző rémtörténetekkel, ahelyett, hogy arra figyelnének, hogy ők ketten egy párként képesek-e egy normális házasságot fenntartani.

2012. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!