Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek egy ilyen esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek egy ilyen esküvőre?

Figyelt kérdés

[link]


énszerintem ez kiszúrás a násznéppel.

Ez nem a párról és a döntésről szól.

Félnék a kameráktól, stb.


2012. szept. 11. 19:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én simán elmennék vendégként, viszont a saját esküvőmet jobb szeretném megtervezni én. A második részt láttam, a középkori esküvő nagyon csúcs volt, valami hasonlót én is el tudnék képzelni, igaz az enyém se lesz szokványos, ha lesz, mert én lóháton szeretném kimondani az igent :)


A násznép örüljön, hogy meghívják és egyáltalán van lakodalom, mert egy ilyen bulinak nem kis költségvetése van, és ahogy elnéztem a menyasszony táncokat igen csak szűken mérte a 2 násznép összesen a pénz, látszik, hogy válság van. Lehet furcsa felfogás, nem vagyunk gazdagok, de amikor édesanyámékkal, ha lagzira mentünk menyasszonytáncnál fejenként bedobtunk egy 5000-t, így köszönve meg a jóltartást.

2012. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ti tényleg benyaljátok ezt az egészet?


Meg van rendezve az egész, színész és színésznő az összes szereplő akit itt láthattok, mind pénzért csinálják. Rohadtul nem ez életük nagy napja..


Nem hiszem el, hogy tudnak még olyan műsört csinálni, amit a közönség képes komolyan venni, pedig annyi sz@r valóságshow-t lenyomtak már a torkunkon.

2012. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!