Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőnk lesz decemberbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőnk lesz decemberbe. Semmi felhajtás két tanú, meg ha lehet 1-2 ember még. Hétköznap lesz ezért nem tudjuk kiket válasszunk, szinte mindenkit dolgozik. Ti Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nem várhatom senkitől,hogy szabit kérjen.Anyámat gondoltam megkérem vigyázzon addig a gyerekre.1éves.Párom szerint őt kérjem tanúnak és amíg aláír átveszem a gyereket.Nem gáz IDE-Oda adogatni közbe.

2012. nov. 8. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen esküvőnk volt.


Két tanú, nekem a nővérem, férjemnek a barátja.


Ott volt a két kislányunk, a nagyobb hozta be a gyűrűket. (a legkisebb meg a pocakomban volt) Egy kedves baráti párt hívtunk még, kimondottan azzal a szándékkal, hogy kicsit figyeljenek a 1,5 éves rohangászónkra. Elkellett a segítség, mert bár rövid volt a szertartás, de egy pillanatig nem tudott a fenekén megülni :) Jó volt nagyon így!

2012. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért bánná meg az irodai lagzit? Én sem bántam meg, sőt egy évre rá hasonlóan kicsi templomi esküvő volt, csak a testvérek, szülők és a tanúk.
2012. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukád tökéletes lenne erre a szerepre. A gyerkőc egyáltalán nem gond!

Nálunk úgy volt, hogy 2 tanú + anyukám és az akkor 10 hónapos lányunk. Nagyon nyűgi volt, hozzám akart jönni. Anyukám ki akart vele meni, de az anyakönyvvezető mondta, hogy nyugodtan vegyem át. Nem volt belőle probléma, hogy nálam volt.

2012. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!Azért anyámnak kéne rá vigyázni,mert pl. apósom nem hiszem,hogy ellenne vele addig.Nem igazán tudja mit kell csinálni egy gyerekkel.Mindkettőnknek van tesója,de ők dolgoznak,meg beszéljük velük,hátha eltudnak jönni.Utána lesz egy kis vendéglátás nálunk.Nyáron meg tarunk templomit is!!!Így legalább kétszer ünnepelhetünk:-)
2012. nov. 10. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!