Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után felvehetem így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után felvehetem így a párom nevét?

Figyelt kérdés
Például: a nevem Kis Melinda a páromé Tóth József. Akkor én lehetek Tóthné Melinda? Vagy csak Tóthné Kis Melinda
2009. aug. 14. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Én úgy tudom úgy veszed föl ahogy akarod!Bárhogy!
2009. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Tóth Melinda tuti hogy lehetsz dehogy Tóthné azt sajna nem tudom.
2009. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Így nem lehet.
2009. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem lehet? Ó de kár én így akartam. Legyen rövid, de mégis látni lehet hogy házas vagyok.
2009. aug. 14. 18:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben a következő kombinációk lehetségesek:

1. Kis Melinda

2. Tóth Melinda

3. Kis-Tóth Melinda

4. Tóth-Kis Melinda

5. Tóth Józsefné

6. Tóthné Kis Melinda

7. Tóth Józsefné Kis Melinda

2009. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

igaza van az előttem szólónak,de van még ilyen variáció is:

Tóthné K. Melinda

Tóth K. Melinda

T. Kis Melinda

a Tóthné Melinda sajnos nem hivatalos... :S

2009. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem írónak üzenem: ilyen változat sajnos NINCS!!! Onnan vagyok benne ilyen biztos, mert én is úgy vettem volna fel a férjem nevét, hogy T. Kis Melinda - de így sajnos nem lehet. Viszont az igaz, hogy a Tóthné Kis Melindát lehet rövidíteni T. Kis Melindának, vagy a Tóth-Kis Melindát T.-Kis Melindának. Azonban a személyiben a teljes név szerepel, ott rövidítve nem lehet. Ha valaki mégis mindenáron rövidítve akarja, akkor azt külön kell kérvényezni.
2009. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Attól eltekintve, hogy ezeket a né-s neveket eleve nem bírom (miért kellene a nevemen látni, hogy házas vagyok? A férjemén sem látni), tehát ettől eltekintve nem lehetsz Tóthné Melinda, mert akkor a vezetékneved Tóthné lenne.

Így egyben mint pl matiné, spiné (más nem jut eszembe). A férjed vezetékneve pedig Tóth.

2009. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Ezt érdeklődd meg,mert én,mintha hallottam volna ezt a változatot.És emlékszem még mondtam is a férjemnek,hogy mikor mi házasodtunk akkor ezt igy nem lehetett.
2009. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért szeretném hogy lássák a nevemen hogy házas vagyok, mert ez olyan hagyománytisztelő dolog, én erre adok. 26 éves vagyok, de nekem ez fontos, hogy viseljem a párom nevét, ő ennek örül, hogy ilyen formában akarom felvenni
2009. aug. 14. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!