Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után felvehetem így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után felvehetem így a párom nevét?

Figyelt kérdés
Például: a nevem Kis Melinda a páromé Tóth József. Akkor én lehetek Tóthné Melinda? Vagy csak Tóthné Kis Melinda
2009. aug. 14. 17:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Tóthné Kis Melindaként vettem fel, de ha be kell mutatkozni valahol, akkor csak Tóthné Melinda vagyok. Így csak hivatalos helyeken használom az egész nevem. De pl orvosnál is csak úgy szólítanak, hogy Tóthné, mivel nem ilyen hétköznapi.
2009. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Felvenni csak a fent kifejtett alakokban lehet, de ha mondjuk felveszed a nevét Tóthné Kis Melinda alakban, attól még simán bemutatkozhatsz Tóthné Melindaként, csak hivatalos helyeken kell használnod az egész neved.
2009. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!