Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslánynak "kell" váltóruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslánynak "kell" váltóruha?

Figyelt kérdés
Koszorúslány leszek, megvan már az abroncsos hagyományos ruhám. De ma mondták, hogy vegyek valami csinos koktélruhát is majd az átöltözéshez. Miért kell átöltözni? Vagy az gáz ha a "menya" menyecskében lesz, én meg még mindig a koszorúsban éjfél után pl?
2012. dec. 5. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az abroncsos ruha egy idő után kényelmetlen lehet. Ezért szoktak a menyasszonnyal együtt átöltözni a koszorúslányok.
2012. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Abroncsos ruhában nem nagyon fogsz tudni táncikálni, lesznek ott pörgősebb zenék, plusz abban enni-inni sem túl kényelmes és biztonságos szerintem. A vacsora előtt átöltözhetnél szerintem. Sokan csinálják így, hogy a ceremónián elegánsabb ruhában vannak, a lagzi részre pedig már kényelmesebb, egy kicsit lazább szerelésben.
2012. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
A koszorúslányok a menyasszony segítői, kísérői. Mivel éjfél után ő már asszony, ezért leveti a menyasszonyi ruhát, felveszi a menyecske ruhát. Akkor a kísérőinek is illik átöltözni.
2012. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
szerintem is illik átöltözni, mondjuk képzeld el, hogy a menyecskeruha csak egy hagyományos kis rövid, piros ruha, te meg ott virítasz nagy abroncsosban...
2012. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mifelénk az a szokás hogy át oltoznek éjfélkor a koszorúslányok.
2012. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Legkésőbb akkor, mikor a menyasszony is átöltözik, akkor illik a koszorúslánynak is. Nem való a nagy abroncsos ruhában maradni, mikor a menyasszonyon már csak egy "koktélruha" van, ez olyan mintha túlöltöznéd.

Én mindig vittem váltóruhát, vagy egy koktélruhát, vagy egy szoknyát egy blúzzal.

2012. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Való, nem való, amúgy is alig várod majd, hogy megszabadulj az abroncstól.
2012. dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 jersey-69 ***** válasza:

Szia!

Én mondtam a koszorúslányaimnak az esküvő előtt, hogy tőlem nyugodtan maradhatnak akár egész éjjel a ruháikban, de higgyék el, hogy egy idő után őrült kényelmetlen. Így hoztak magukkal váltóruhát, és mindenki átvette, amikor úgy érezte, hogy ennyi elég volt a jóból. :) Általában (legalább is én így tapasztaltam), egy menyasszony nem avval van elfoglalva az esküvőjén, hogy a koszorúslányok mikor/mibe öltöznek át. Engem speciel nem zavart, hogy némelyik még hajnal egykor is ott pörgött-forgott, nagyon élvezték a szépruhásdit! :D

2012. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én koszorúslányaimnak olyan volt a ruhájuk, hogy nem kellett átöltözniük.

Viszont ami baromira zavart az az volt, hogy más vendéget már követni se tudtam annyiszor öltözött át.

2013. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!