Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan reagáljátok le azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljátok le azt amikor már együtt éltek párotokkal anyósótoknál, és partit csapnak kis házban ahol kénytelenek vagytok részt venni mert ott éltek ha van kedvetek ha nincs?

Figyelt kérdés
Ha pedig elvonulsz külön szobába mert fáradt vagy akkor megsértődik a család , rokonság.

2012. dec. 7. 09:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Anyóséké a ház, azt csinálnak, amit akarnak. Megszoksz vagy megszöksz. Sajnos...
2012. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

A saját otthonában azt csinál, amit akar, nektek kell hozzá alkalmazkodni minden szinten.

A rokonság meg nyilván azért sértődik meg, mert ha ők veszik a fáradtságot és eljönnek, elutaznak hozzátok vendégségbe, akkor a háziak, akik ott laknak, ne vonuljanak már félre, mert ezzel azt jelzed, hogy nem vagy rájuk kíváncsi. Ilyenkor a vendégekhez kell alkalmazkodni és mindent megtenni, hogy ők jól érezzék magukat.

2012. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Mi is ott élünk a barátom szüleinél és szerencsére nem kell ügyet csinálni ezekből. Ő szülei nem nagyon szerveznek partykat, jó vannak ilyenek ha szülinap, névnap van esetleg egy kisebb összejövetel, de mi azt élvezni szoktuk. Anyósomék nagyon jó fejek a barátom húgával is jól kijövök nagy a ház szerencsére, nekünk majdnem teljesen külön lakrészünk van, egyedül a konyha meg a bejárat a közös, de nincsenek ebből bajok. Anyósom nem kötegszik ha máshogy főzök mint ő szokott, ő hálás is ezért hogy segítek neki. Apósommal nem jövök ki a legjobban sajnos, de ő sem szívja a véremet, és szívesen lát minden nap, csak nem vagyunk jó beszélő viszonyba ennyi.

Amikor akkor van ilyen összejövetel amikor éjszakásból jövök haza, mert sajnos 12 órás műszakba dolgozok akkor félreszoktam vonulni amit meg is értenek, meg van amikor amúgy is felmegyek a szobánkba kicsit ledőlni.

Nálunk ilyen szempontból nincsenek problémáink. Szeretek ott élni, anyósomékkal, albérletet nem nagyon szeretnénk, de nincs is rá okunk hogy odamenjünk. Azt hittem hogy csak szenvedés lesz itt amit a barátaim mondtak, de kellemesen csalódtam mindenbe, már több mint 1 éve lakok ott és teljesen jól megy minden.

2012. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Hát, sajnos ez így van, minden szervezett hülyeségben részt kell vegyetek ha tetszik ha nem, nekünk távkapcsban volt hogy az anyós barátnőjének unokájának az elsőáldozására is el kellett mennem.... nem volt kérdés, hogy csak külön költözünk össze...
2012. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát én köszöntem mindenkinek és fogtam magam és be vonultam a szobámba kulcsra zárva az ajtót és elvonultam, rám már úgyis haragszanak mert nem mentem el az előző alkalommal az egyik rokon összejövetelére,az meg most el jött , úgy nézet rám mint a véres rongyra nem láttam értelmét hogy kimart verébként üljek köztük. Nem szeretek olyan emberek társaságában lenni akik csak isznak egyiket a másik után és rám is erőltetik mert addig nem isznak amíg én nem iszom meg, múltkor is csak a pohár aljára öntöttek útolag már a tele pohár helyett de olyan hányingerrel ittam mert nem akartam megbántani senkit de most már nem érdekelnek ha másképp nem tudom, elkerülni hogy ne itassanak le akkor ki sem megyek. Nem vagyok szeszkos azelőtt soha nem ittam itt mindenki iszik.
2012. dec. 7. 10:14
 6/20 A kérdező kommentje:
Teljessen olyan érzés kapott el amikor megérkeztek a rokonok mintha levegő lettem volna igaz nem hozzám jöttek de nekem már az is rosszul esett hogy anyüsom sem kinált külön konyhán vagyunk külön főzünk, és tett egy megjegyzést is amikor párom pakolta a husit a tányéromba. Hogy muszáj a páromnak tennie ha már én erre sem vagyok képes. Mintha egész nap nem csinálnék semmit mintha döglenék a szobában úgy viselkedik velem. Lehet hogy nem az ő javára segítkezem nem az ő főztjében segítkezem és az a baja. Teljesen el vagyok különcködve kimartnak érzem magam és nem találoma helyemet itt, még csak pár hónapja vagyok itt.
2012. dec. 7. 10:19
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Hát az együttélés a kompromisszum!

De egyébként meg szoktuk előre beszélni,ha vendégeket hívunk. Legyen az család, vagy barát!

És bizony volt, hogy nem volt kedvem a családjához, de tesója, aki ritkán jár haza, éppen aznap érkezett, így muszáj volt fogadni. De ennyi egy jó kapcsolatba bele kell,hogy férjen!

2012. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez hirtelen betoppanás volt, úgy volt hogy nem jönnek a rokonság mert haragusznak rám de mégis betoppantak.
2012. dec. 7. 10:33
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, hogy olyan helyen élsz, ahol ennyire utálnak? Miért nem költözöl el akkor? Nyilvánvaló, hogy a gyerekük kedvéért megtűrnek, na, de milyen élet ez? Te ezen változtatni csak úgy tudsz, hogy elköltözöl: vagy egyedül vagy a pároddal. Ha meg maradsz, akkor csak nyelni tudsz. Elvégre még mindig ők tesznek neked szívességet, és nem fordítva.
2012. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
igazad van...
2012. dec. 7. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!