Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan reagáljátok le azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljátok le azt amikor már együtt éltek párotokkal anyósótoknál, és partit csapnak kis házban ahol kénytelenek vagytok részt venni mert ott éltek ha van kedvetek ha nincs?

Figyelt kérdés
Ha pedig elvonulsz külön szobába mert fáradt vagy akkor megsértődik a család , rokonság.

2012. dec. 7. 09:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%

Vannak olyan dolgok, amit muszáj kibírni. Ha tetszik, ha nem. Gondolom nem minden nap buliznak. Nálunk az anyóséknál szintén ilyen buli van nagyobb unnepekkor: karácsony, husvét, mindenszentek (jól hallod). Ilyenkor ott van a család apraja nagyja. Náluk az evés a sláger. Terulj, terulj asztalka van és mindent meg kell enni.

Vannak bizonyos korok, amit le kell futni. Ezt így kell elfogadni.

2012. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%

Sehogy se reagálom le, mert nem élek és nem is élnék senkivel együtt úgy, hogy utálnak és csak megtűrnek a fiú miatt. Ezerszer inkább albérlet. Sokba kerül, de nyugalom van. Akkor kelek-fekszek, jövök-megyek, amikor én akarok, és annyi húst teszek a tányéromra, amennyit én akarok. Ha elmosogatok rögtön evés után, oké,ha csak később, az is. Dehogy költöznék én össze anyóssal, h még azt is lesse, amennyi vízzel öblítem le magam után a WC-t vagy mennyi vajat kenek a kenyérre!

Az én anyósom egyébként nem lenne ilyen, de még így se költöznék össze vele. Inkább 6,5 évig albérletben laktunk és sajátra gyűjtögettünk, ami már egy éve meg is van!

2012. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
amennyi=mennyi
2012. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%

Te nem érzed kicsit tapintatlannak magadat?


Odaköltözöl a nyakukra, és még te vagy felháborodva, hogy nem látnak szívesen vagy hogy az anyós bulit mer rendezni a saját házában...az eszem megáll.


Idefigyelj. Majd ha saját lakásod, házad lesz, ott te döntöd el, mi történik. Ha viszont az anyósnál laksz, ráadásul a fia miatt már "rokonnak" számítasz, szerintem pofátlan az, hogy nem vagy képes beköszönni a vendégeknek és egy fél órát eltölteni velük, mielőtt kimented magadat. Udvariatlanul viselkedsz, ebben igaza van az anyósnak.


Az viszont más kérdés, hogy a külön konyha pl. kinek az ötlete volt? Mert ha a tied, akkor lehet megsértve érzi magát, hogy az ő főztje nem elég jó neked, és ezért szólogat be.


Ha meg az övé, akkor egyszerűen csak alapjáraton nem bír téged (a viselkedéséből erre tippelnék), de ilyen esetben mi a túrónak kell odaköltözni?! Nekem eszembe nem jutna a nyakukra költözni, ha nem bírnak. Ha neked igen, akkor vállald a következményeit!

2012. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem utolsó, a tapintatlanság inkább az, hogy az akié a ház odaengedi szépen mézes mázosan majd úgy viselkedik vele mint egy ronggyal. Ez a tapintatlanság, és akkor még szépen írtam le!

Ha nem tetszik neki nem kell odaengedni és meg van oldva a probléma, de persze akkor jönne a hiszit hogy elveszik tőle a fiacskáját, miért megy el... és a többi.

Az ilyeneknek semmi nem jó! És igenis, miért kötelező neki részt vennie az anyósék bulijain? Egyáltalán nem az!

2012. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit egyek ezek után, tudom hogy jobb lenne elköltözni de hova miből... És abban is igazatok van hogy ha majd nekem lesz házam akkor ott én rendezkedek addig tűrök.
2012. dec. 7. 13:44
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy mézes-mázosan engedte oda? Odaengedte, mert a gyereke kérte. Nem a nő kedvéért, a fia kedvéért.
2012. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Szó sem volt róla, hogy az anyós hívta volna őket...
2012. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Bocsi el írtam egy t betű elmaradt nem egyek hanem tegyek....az előző kommentből.
2012. dec. 7. 15:01
 20/20 anonim válasza:
Én leszarom, ha megsértődnek. Az én életem.
2012. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!