Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen áron lehet az ázsia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen áron lehet az ázsia centerben esküvői ruhát venni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 22:37
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem volna vagyont költeni a ruhámra, és gondoltam bepróbálom a Maggie Bridalt az Ázsia Centerben. Láttam, hogy vannak, akik elégedettek vele, így ne vegyétek abszolút igazságnak az én véleményem, ez csak egy a sok közül.


30-40 ezerért szándékoztam ruhát venni, egyszerű A-vonalút, némi díszítéssel (hímzés+gyöngyök minimális mértékben). A bolt honlapja teljesen jó, ki is néztem pár ruhát, telefonon rákérdeztem, az áruk 50-170 ezer forint között mozgott, de azért gondoltam bemegyek a boltba, hátha.


Először is, a két eladó közül az egyik frusztrált volt, nem is volt túl jó a hangulat a boltban, a másik olyan egykedvű volt, rá nem mondhatok rosszat, bár mosolyt nem nagyon láttam az arcán. A bolt hangulata elég kiábrándító, nagyon kicsi, nincs túl sok ruhájuk sem, és amik szépek voltak, az mind 160-180e ft között mozgott, és az anyagukkal ezeknél sem voltam teljesen megelégedve. Persze ezeket csak a fogasról néztem, mert ennyi pénzt nem szántam rá.


30-40e ft között 1 darab A-vonalú ruhájuk volt, ami tiszta gyűrött volt, és egyébként sem nyűgözött le, a fazonja miatt felpróbáltam, hogy lássam, hogy áll, de egyértelműen szóba sem jött. El is keseredtem kicsit, hogy most mi lesz, hol fogok én ennyiért ruhát találni, talán tényleg túl kevés pénzt szántam rá.


Szerencsére volt még aznapra időpontom egy orosz nőnél, gyönyörű ruhái vannak, 30-ért meg is vettem egyet, ami pont olyan, amilyet szerettem volna, egyszerű, elegáns, a-vonalú, szép díszítéssel, számomra tökéletes.


Na de a lényeg, én szeretem meghallgatni a véleményeket, aztán elmenni megnézni magamnak a dolgot személyesen, tehát engem az nem tartott vissza, hogy az Ázsia Centerben van a bolt, felőlem akárhol lehetett volna, de ide bár ne mentem volna, nagy csalódás volt számomra az egész. De végül találtam ruhát, ha nem is itt:)

2014. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
Végigjártam nagyon sok esküvői ruhaszalont, véletlenül kötöttem ki az Ázsia Centerben. A szalonos ruhák ezerszer használtak voltak, kevés nagy méret volt, és egész nyáron folyamatosan kiadják őket. Nekünk ősszel lesz az esküvőnk, addig még legalább 8x kiadták volna. Bementem az Ázsiába, meseszép ruhák tömkelege, kedves kiszolgálás és az előttem kicsomagolt, vadi új ruha ára pár ezerrel olcsóbb megvéve, mint az agyontisztított szalonruha bérleti díja. És meseszép, pont olyan, amilyet álmodtam!!! Amit béreltem volna, azt meg azért választottam, mert a hatalmas nagy választékukból csak az volt jó rám... itt meg volt az enyémnél két számmal nagyobb is. Nem mindegy!
2014. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
Sziasztok! nagyobb méretű ruhákat is lehet vásárolni? köszönöm válaszotokat!
2015. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A sok buta beszólónak:

Az Ázsia Centerben található a "Maggie Bridal" esküvői ruhaszalon egyik üzlete.

(A másik pedig a Kresz Géza utcában)

[link]

Üdv!


Ui: Ma már "minden kínai" (Pl. a Braun borotvám is..)

2015. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!