Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen áron lehet az ázsia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen áron lehet az ázsia centerben esküvői ruhát venni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 22:37
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
5%
akkor is szánalmas kínai ruhában esküdni....
2009. aug. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem ciki... Úgyse tudja senki, hogy milyen az esküvői ruhád, az a te dolgod, nem a násznépé, nem?

Amúgy asszem már bőven 200ezer alatt is vannak ruhák.

2009. aug. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

köszönöm azoknak a hozzászólók az irományát akik nem cikiztek le.

sztem sem a ruha ára, a fölösleges csilli-villi cicomák, és a méretes násznép a lényeg, hanem , hogy a nagy napon azokkal legyünk akiket szeretünk és ünnepeljünk.

akinek van pénze az nyugodtan szórja, ha úgy tetszik, de szerintem szerényen is lehet meghitt és emléklezetes esküvőt csinálni.

mégegyszer köszönöm

2009. aug. 25. 07:23
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha minden áron meg akarod venni, akkor nem rossz ár a 180 ezer, de ennél már jóval kevesebbért lehet bérelni is. Igaz az nem a tiéd. Szóval ha meg akarod venni és tetszik az Ázsia centeres (nincs az ráírva, hogy honnan van), akkor nosza, de ha nem akarod tartogatni, akkor szerintem inkább bérelj. Sok sikert!
2009. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
96%

Mièrt ne vehetnè onnan?

Valoszinuleg életében egyszer fogja felvenni, nem hinném, hogy elszakadna az alatt a pàr ora alatt.

Sok boldogsàgot neked!

2009. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
96%
miert ne vehetne meg az azsia centeres ruhat???mennyi bunko bekepzelt fax jar ide:-S Ha nem jottetek volna ra valsag van!!!!es k*rva nagy sz*rban van ez a kib*szott ORSZAG!!!!Azt hiszem leszolok,lesztek ti meg fejtetoig sz*rban ,de ugy istenigazabol, a jo isten nem felejt, es latja minden mozdulatotokat.....bocsanat a rendes emberektol.es a kerdezonek meg Sok Boldogsagot kivanok,es Szeretetben gazdag eveket:-)
2009. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
96%
nagyon olcson és nagyon szépek vannak..20 ezertől 100 ig..aki nem áldoz erre soakt anak ott megéri
2009. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
96%
egyébként marhára nem az ártol vagy márkátol függ az h mennyire jo egy esküvői ruha..a legfontosabb az h mien külalakra kerssük azt??!!pl:egy nemtul hibátlan alaku hölgy hiába bujik bele a500 ezer ftos füzős ruhába ha pocsékul áll rajta...
2009. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
91%
írtam neked emailt.
2009. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek, akik nem leszólnak, és azoknak is akik igen. ha ott találom meg az igazi ruhát szuperboldog kínai ruhás nő leszek
2009. aug. 25. 21:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!