Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen áron lehet az ázsia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen áron lehet az ázsia centerben esküvői ruhát venni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 22:37
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Volt hozzá stóla is, azt elfelejtettem. És nagyon jó néha megnézni, vagy felvenni, én ezért is szerettem volna, ha az enyém lesz a ruha. Illetve akkor nem történhet meg, hogy ha úgy kölcsönzöd és mire mész érte, közlik, hogy mégsincs meg, mert az előző menyasszony tönkretette.
2009. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim válasza:
100%
Csak úgy elárulom mindenkinek, mielőtt annyira leírná az Ázsia Centerben lévő menyasszonyi ruha üzletet, hogy egyáltalán nem kínai. A ruhákat Budapesten varrják és az üzlet székhelye a XIII. ker. Kresz Géza utcában található. Csak eladásra forgalmaznak (készítenek) ruhát, és azért olcsó, mert nem olasz termék! Az üzlet honlapját bárki megnézheti a [link] címen, sőt akár még a kollekcióba is bele lehet pillantani. Hozzáteszem, hogy ha kikölcsönzöd a pl 200 eFt-ba kerülő Cosmobella ruhát (és ez csak a kölcsönzési ára), a legtöbb kölcsönzőben az a kikötés, hogy nem táncolhatsz benne, nehogy elszakadjon. A táncra adnak pluszba egy agyonhasznált ruhát, amit szalagavatóra szoktak vinni. Kérdezem én, hogy mi értelme a drága ruhának, ha csak 1 órát lehet rajtad. Aki pedig megnézi a fent említett honlapon a kollekciót (ami csak töredéke annak amit az üzletben megtalálsz) rájön, hogy ezek a ruhák is nagyon szépek. Ráadásul már 50 ezerért is megveheted és a tiéd! A kérdezőnek Sok Boldogságot Kívánok!
2010. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm Ukrajnában vett magának menyasszonyi ruhát kb. 45000 Ft-ért, ami itthon legalább 180000-be került volna.

Nem az a fontos, hogy mennyibe kerül, hanem hogy azt fejezze ki, amit kell.(tisztaság, őszinteség, hűség)

Az esküvői ruhára pedig nincs ráírva, hogy mennyibe került és honnét való.

Mindenki ott veszi meg ahol tudja és olyat vesz, ami neki tetszik.

2010. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném tájékoztatni az egybegyűlteket, hogy tegnap egy budapesti puccos szalonban felpróbáltam egy 170 ezer forintos ruhát (értsd: kölcsönzési díj, nem vásárlási), a címkére rá volt írva, hogy Made in China + a márka. Ezt a márkát lehet kapni az Ázsia Centerben lévő boltban is. Szóval lehet a kínai cuccot gagyinak nevezni, és nevetni azokon, akik az Ázsia Centerbe mennek nézelődni, és meg lehet venni ugyanaz a ruhát 2-szer, 3-szor annyiért a belvárosban. Az biztos jobb lesz...
2010. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%
ne csodálkozz ha szétesik esküvő közbe majd
2010. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem esett szét! Az alja ugyan kissé elszürkült, mert végigsöpörtem vele fél Pestet, de sehol egy szakadás vagy repedés rajta! A gyöngyök is rajta maradtak mind!


Egyébként mint mondtam, ugyanezt a ruhát (stimmel a gyártó és a cikkszám is!) akarták kikölcsönözni nekem egy körúti butikban sokkal drágábban, mint amennyiért vettem.


De hidd el, engem nem zavar, ha más drágábban kölcsönzi a már többször hordott és tisztított ruhát, mintha megvenné az újat az Ázsiában. Ha ettől jobban érzi magát...

2010. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gagyik sőt! Én most vettem meg a ruhám és álomszép és remek minőség. Egyáltalán nem kínai. Csak gondolom ott olcsóbb a terembérlet vagy mit tudom én. Ez egy magyar cég magyar ruhákkal, és csodálatosak, megfizethetőek. 30-végtelenig az árak :) de sok a 40-60 ezer közötti ami totál megéri.
2010. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

kedvesem amit megveszel a márkás boltokban az is kínában.. készült :) és az ázsia center egyáltalán nem égés. főleg igy válság idején!aki azt irja az.. az még nem ismeri milyen ha nem tudsz megvenni egy márkás ruhát. és abból probálsz jol kijönni ami van!

mi is ott voltunk hétvégén! és elárulom nektek olyan cuccok vannak ott amik kb jövő hónapba fognak bejönni tömeg cuccba :))

2010. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

05-31 21:48 vagyok

Azóta a ruhát tisztítóban kitisztíttattuk (szeretném eladni), és még mindig semmi baja. Az összes gyöngy rajta van, és az aljából is kijött a por.

Azzal nem értek egyet, hogy a szalon nem kínai, és hogy magyar varrodában varrják a ruhát. A puccos körúti szalonban láttam, hogy bele van írva a Maggie Bridal márka és hogy "Made in China". Eleve ez alapján kezdtem keresni a forgalmazót, hogy olcsóbban megvehessem. Az Ázsia Centerben pedig maga "Maggie" szolgált ki, egy alacsony kínai nő. :)

Ezzel együtt tökéletesen meg voltam elégedve a ruhával, ha valakit érdekel, tudok fotót küldeni.

A boltot pedig csak ajánlani tudom. Állati kedvesek és segítőkészek, ami sajnos a magyarokról nem mondható el. :(

2010. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 VickyP válasza:

Ebben az egészben az a szánalmas, hogy az a bolt ami az Ázsia Centerben van: MAGYAR! Szó sincs kínairól, sem tulajként, sem termékként! És igenis csodálatos szép ruhák vannak ott 30.000 Ft-tól az egész vagyont érő ruhákig, aki pocskondiáz és "leszól", először informálódon.... nem is tudom miért lepődök meg a rosszindulaton.... én csak azt nem értem, ha valakinek valami nem tetszik, MI A FRANCÉRT SZÓL HOZZÁ????


Mindenkinek szép napot! :)

2013. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!