Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok/Nők! Hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Hány évesen mentetek férjhez? Ciki, ha valaki még 40 évesen nem találta meg az igazit?

Figyelt kérdés
:(
2009. aug. 29. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Mért? Mert lehet hogy magasak az elvárásai vagy mert nincs önbizalma? Nem nem ciki egyébként. Mindenki maga tudja.
2009. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki. Sőt ma már az sem ciki, ha nincs papir. Én 30 év házasság után váltam, nagyon hamar mentem férjhez. A mai eszemmel már nemhogy ilyen korán, egyáltalán nem mennék férjhez.
2009. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Először 18, másodszor 37, harmadszor 61 évesen. Többet már nem szeretnék, mert most igazán jó dolgom van. Most élek igazán! Neked is megjöhet, csak nyissad meg a szívedet és érezz rá az igazira.
2009. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy ciki, mindenki más életkorban találja meg az igazit! Nincs megírva, hogy x évesen kell házasodni. Abból vannak a válások, mikor az emberek külső kényszerből házasodnak csak azért, mert mások is a korukban már házasok. Sok ilyen van. Egyébként én 21 évesen mentem férjhez, de csak azért, mert akkor éreztem úgy, hogy megtaláltam az igazit. Ha nem éreztem volna ezt még 40 évesen sem, nem éreztem volna cikinek, hogy nem mentem még férjhez. Mindenki más és mindenkinek más a sorsa. Bár ha férjhez akarsz menni, gondolkodj el rajta, hogy eddig miért nem ment. Talán túl zárkózott vagy vagy válogatós? Találd meg az okot és azt szüntesd meg.
2009. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Én először 22 évesen mentem férjhez, 1 évig tartott, 3 hónapig voltunk együtt! Szánalmas alak volt. Aztán 2 év múlva megismertem a mostani párom, akitől most várom a második babánkat. Sokat nyúzott az esküvővel, de én mégegyszer nem megyek férjhez az biztos. Az mindent elront szerintem.
2009. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

17 évesen mentem férjhez. Szerintem nem ciki sem ha korán, sem ha késpn teszed. Sőt, az sem, ha egyáltalán nem házasodsz.

Kívánom, hogy Te is találd meg a Nagy Ő-t mihamarabb! :)

2009. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem kötelező férjhez menni szóval nem ciki.

Én ugyan csak 25 vagyok, de úgy gondolom fölösleges a házasság. Kevés olyan van ami jól sikerül és nem válás a vége.

2009. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

29 voltam. Majdnem férjhez mentem 20 évesen, de azt nagyon megbánatam volna. Érdemes volt várnom a férjemre.

Egyáltalán nem ciki, hidd el, majd eljön neked is. Inkább így, mint 1-2 rosszul sikerült házasság.

2009. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Én először 21 voltam, aztán 10 év után elváltam. Másodszorra 33 évesen és remélem többször már nem fogok. :) Nem ciki, főleg manapság nem az, viszont azt vizsgáld meg magadban, hogy miért nem találod meg az igazit? Nekem van egy unokatesóm kb. hasonló korú, mint Te, volt már házas, elvált 30-as éveiben, azóta meg csak teng-leng. Nehéz a természete is, kis dolgokból elefántot csinál, ezért ha jó is neki valakivel, akkor is talál benne rosszat. Én azt szoktam mondani, ha valakinek sok kapcsolata van, de valami sosem jól alakul, akkor érdemes önvizsgálatot tartani, mit kellene másképp csinálni. Nem tudom, hogy sok kapcsolatod volt-e, de gondolkozz el ezen is. Sok sikert a párkereséshez!
2009. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne ciki? Inkább élj egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Én 22 évesen mentem ferjhez, mert megtaláltam azt az embert, akivel úgy érzem, le tudnék élni egy életet. Valaki csak később találja meg, van, aki meg soha. Ilyen az élet. Egyáltalán nem ciki.
2009. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!