Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok/Nők! Hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Hány évesen mentetek férjhez? Ciki, ha valaki még 40 évesen nem találta meg az igazit?

Figyelt kérdés
:(
2009. aug. 29. 11:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne ciki? Inkább ne menj férjhez, minthogy köss egy rossz házasságot csak azért hogy férjnél legyél.


Én am 19 évesen mentem férjhez, de én kirívó eset vok.

2009. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%
A házasságaimat igazi kalandként éltem meg /volt három/, bár nem kalandozni indultam, mikor kimontam az igeneket, mégis az lett belőlük. A hozadékaik?... Gyerek, hírnév, utazások és sok-sok tapasztalat. Nem maradt keserű szájiz: részei voltak az életemnek. Piaf szavaival élve: nem bánok semmit! Mindegyiktől gazdagabb lettem bizonyos értelemben. Semmiről nem késtél le. Ha megtalálod a párod, éghetsz akár 42 fokos hőfokon is!
2009. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ifjabb koromban mindig arról álmodtam, hogy egyszer én leszek a legszebb menyasszony- a legszebb ruhában...aztán elteltek az évek...:) Volt több kapcsom is, de bizonyos idő után nem éreztem, hogy nekem ő az igazi. Hát ezért nem mentem férjhez eddig. Ha egyszer férjhez megyek, azt szeretném, ha ő tényleg az igazi lenne, és ezt érezzem is. Lehet bolondság, de én még hiszek ebben.
2009. aug. 29. 13:03
 14/18 anonim ***** válasza:
85%
Én 21 évesen mentem férjhez, de szerintem nem ciki ha még nem találtad meg a párod. Az sokkal rosszabb lenne, ha egy borzalmas kapcsolatban sínylődnél pusztán azért mert az okosok azt mondják, hogy hú ennyi idősen már férjnél kell lenned. Szóval ne hallgass mások véleményére és keress tovább! :-)
2009. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem bolondság! A házasságot komolyan kell venni, ha eljön az a személy, akivel le szeretnéd élni az életed, akkor helyes meghozni ezt a döntést... és szerintem kell várni, míg kiismered a másikat... Én majdnem 24 voltam mikor férjhez mentem, de mi akkor már több mint 5 éve együtt voltunk! :-)
2009. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Remélem teljesül az álmod :-)
2009. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen fogok férjhez menni. Szerintem egyáltalán nem ciki! Mindenkinek eljön a maga ideje!
2009. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
23%
Hád én 14 votam mikor eljegyeztek és már jön a gyerek, ez már a harmadik, most 20 vagyok de szerintem nem gáz ha temár 40 vagy és még nincs. Nekem most az előző férjemtül elváltam, de szerencsére van egy másik aki jól bánik velem. Most attól függ ki van a közeledbe ha nincs jó pasi ne menj hozz egyikükhöz se
2009. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!