Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 148 centis menyasszonynak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

148 centis menyasszonynak az alábbi ruhák?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nekem főleg a második tetszik, kávébarna övvel, mert a vőlegény öltönye is olyan színű. Amúgy kb 48 kiló vagyok, a derekam vékony.

Utálom, hogy ekkora vagyok... :(



2013. jan. 21. 14:07
1 2 3 4
 11/35 Ant39 ***** válasza:
40%
mi le lettünk pontozva mert Benes Anitát ajánlottuk,mekkora gáz emberek vannak.
2013. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
39%
Mindenki tudja, hogy Benes Anita drága ruhákat csinál. Ez meg a gyakorikérdések. Ha szétnézel, itt akkor vagy menő, ha sírsz, hogy semmire se telik, úgyhogy ne húzd fel magad. Ha nem havi 50 fillérből élsz, akkor lepontoznak.
2013. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
27%
Relatív azért az is, hogy mi a drága. Ha egy minőségi terméknek/szolgáltatásnak megkérik az árát és a gyártó/szolgáltató szeretne belőle tisztességesen, adózás után is megélni akkor az drága, legalábbis a legtöbbek olvasatában. Én mindenesetre sajnálom, hogy nem volt még szerencsém Daalarna ruhát fotózni, remélem egyszer lesz olyan esküvőm ahol a menyasszony Anita ruhája mellett dönt. :)
2013. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki pontozott le :( A gyakorikerdesekre meg szerintem nem csak a "csórók" járnak fel, ez nem a kínaipiac... Ant, megkérdezhetem, hogy mennyiért csináltattad Anitánál a ruhád?
2013. jan. 21. 15:12
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 13-as, egy átlag embernek az, hogy fél napra egyetlen alkalommal felvegyen egy ruhát 200-300 ezer meg még több forintért, az drága, tök mindegy milyen jó minőség.

Ettől függetlenül nem kell irigyelni azt, akinek van rá, de azért ne szóluk már le azt se, akinek meg DRÁGA. Mert mikor három havi fizetése egy ruha, amit kb. 12 órát visel az drága.

2013. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te nagyon nem tudod, hogy mi áll jól egy alacsony nőnek. Egyik ruha sem jó a magasságodra,nem előnyös , mert pici vagy és ezek a hosszú a ruhák hatalmas habcsókot fognak csinálni belőled. És igaza van annak, aki a vádliig érő szoknyát mondta, az lenne a legjobb fazon egy pánt nélküli, vádliig érő , szűk elegáns szoknya és az övet a mell alá kell rakni,hogy megnyújtsa a lábat.Én a 183 -asat sokkal jobbnak találnám a magasságodra.
2013. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Ant39 ***** válasza:
75%
1 mill.
2013. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Ant39 ***** válasza:
52%
Nem tudom ,hogy itt mennyire látszik: [link]
2013. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Ant39 ***** válasza:
25%
Kedves #12 ,a kérdező Benes Anita ruháit linkelte be,valószínűleg tisztában volt az áraival. Szerintem nem drágák.
2013. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Ant39 ***** válasza:
0%
Lol 0% mert szerintem nem drágák,kész!
2013. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!