Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 148 centis menyasszonynak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

148 centis menyasszonynak az alábbi ruhák?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nekem főleg a második tetszik, kávébarna övvel, mert a vőlegény öltönye is olyan színű. Amúgy kb 48 kiló vagyok, a derekam vékony.

Utálom, hogy ekkora vagyok... :(



2013. jan. 21. 14:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Szia! 146-148 centi vagyok, nem tudom pontosan, mindig mást mértek, ráadásul túlsúlyom is van, nem is kevés sajnos. Én is férjhez mentem júniusban, sőt, kapaszkodj meg, a párom 193 centi :) most tervezzük a babát. Ha gondolod, küldök képet az én ruhámról. Nem mondom, hogy bombázó voltam, mert nyilván nem, de az alkatomhoz képest elégedett voltam, és viszonylag hamar találtam is ruhát. nekem azt mondták, hogy ne legyen pántnélküli. Olyan volt, Ne legyen egyberuha, olyan volt, a kétrészes fűzős úgy állt, mintha kettévágtak volna, sőt egyszer rám adtak egy ujjasat is, hát az meg mintha fehér póló lenne válltöméssel.

mivel vékony vagy, bármi jól fog állni, rövidet nem vennék fel a helyedben, és inkább olyat, ami nem annyira széles, de egyébként minden jó lesz :) ne aggódj ezen :)

2013. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
hihi, nekem is volt több 190-es pasim is :)) Küldesz képet? :)
2013. jan. 22. 17:50
 33/35 anonim ***** válasza:
Szia persze :)
2013. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy link az esküvői blogról, amit írtam, vannak képek is. Sajnos nem találtam meg a kérdést, ahova raktam ki képeket, így most csak ez maradt :(

Előre jelezném, nem bombanő vagyok, csak nehézbombázó :D De látod, hogy lehet ruhát találni :)

2013. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
52%

31-es!


Fantasztikus páros vagytok a férjeddel! És SZÉP menyasszony voltál akár túlsúlyos vagy, akár 146 vagy 148 cm! :) Le a kalappal, csak ámulok rajtatok, komolyan!


Kedves kérdező!


BÁRMILYEN ruhád lehet!!! Egy a lényeg: érezd jól magad benne! Én sem vagyok égimeszelő (bocsánat a magas hölgyektől, nem bántásnak szántam!!!), sokszor megkaptam, hogy ne vegyek királylányos nagy abroncsos ruhát, mert "összenyom". Vettem egy 110cm átmérőjű abroncsot és királylányos ruhát... :D Szerintem nem áll rosszabbul, mint egy 165 centisnek... Szóval azt válaszd, amiben menyasszonynak érzed magad! :)

2013. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!