Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 148 centis menyasszonynak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

148 centis menyasszonynak az alábbi ruhák?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nekem főleg a második tetszik, kávébarna övvel, mert a vőlegény öltönye is olyan színű. Amúgy kb 48 kiló vagyok, a derekam vékony.

Utálom, hogy ekkora vagyok... :(



2013. jan. 21. 14:07
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Hát kedves 16-os, akkor te sem tudod, mi áll jól egy alacsony nőnek. A vádliig érő nadrág, vagy szoknya kizárólag magasaknak ajánlott. Van nekem is ilyen szoknyám, mert nem szeretem mutogatni a lábam, hát minden fényképen úgy nézek ki bennük, mint egy idióta kertitörpe.

A 183-as valóban előnyös lenne, de az esküvőmre megyek, nem diszkóba, és semmiképp nem mutogatnám a lábaimat, mert rondák.

2013. jan. 21. 15:45
 22/35 Ant39 ***** válasza:
38%
Nekem a második nagyon tetszik,csak "csapott" abronccsal,az megnyújtja az alakod.
2013. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen ettől a tervezőtől, én a helyedben ilyesmit választanék:

[link]

[link] (ez például kimondottan jó lenne, mert az uszály, a felsőrész, és a szűkebb szoknya nyújt)

[link]

[link] (kevésbé habos szoknyával)

[link]

[link] (bár a pánt nélküli rövidíti a testet)

2013. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Mind gyönyörű, de mind szűk... a bridzseszem csúnya nagy, és rövidek a lábaim, ezek nem állnának jól... na erre mondtam, hogy utálom, hogy törpike vagyok, átlag magassággal sokkal könnyebb volna, beleugranék gyakorlatilag bármilyen ruckóba, aztán szevasz. :(
2013. jan. 21. 16:25
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
A rövid lábak ellen pont jó az uszály, és a kicsit szűkebb fazon (tehát nem a teljesen szűk, csak abroncs nélküli/nagyon kicsi abroncsos legyen) :) Ha jól tudom, ezeket a ruhákat pont lehet kombinálni, tehát egy felső részt egy másik alsóval fölvenni!
2013. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
számold bele a magassarkút is, egy szép cipő, akár 10-12 centit is "nyújthat" rajtad :)
2013. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Ah, ez meg a másik :)) Nemigen járok magassarkúban, mert gyerekméretű lábam van, a gyerekosztályon meg nem árulnak körömcipellőt :) valami kisebb, 5-6 cm-s sarkúra gondoltam. Persze azt is csináltatni kell majd, mert sehol nem találok egyelőre.
2013. jan. 21. 17:01
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

182 cm vagyok, 71kg.

Alkatom átlagos.


Gyűlölök magasnak lenni. Azon kívül, hogy le tudom venni a habverőt a konyhapolcról, semmi haszna nincs, és kb. csak minden 50. pasi magasabb nálam. Hidd el, hogy nagyobb szívás, mint kicsinek lenni. A pici lányok cukik. A pici nagymamák is cuki. Mi kell még? :)

2013. jan. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


A ruhát szerintem nehéz látatlanban megmondani - próbálj fel párat, de lehet, hogy az eladó ránézésből megmondja, mi fog jól állni neked. ;)


Egyébként igen, a cipőkkel is van gondom. Te a gyerekosztályon nézelődsz, ott legalább vannak lányka cipők - én a férfi részlegen. Na, jobb már egy kicsit? ;)

2013. jan. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. :) Két véglet vagyunk, egyik sem jobb a másiknál. Ha kisebb lehetnél, te sem 35 centivel akarnál kisebb lenni, én is csak 10 centit szeretnék, és egyetlen számmal nagyobb lábat :)
2013. jan. 22. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!