Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két helyen ugyanaz a gyürü?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két helyen ugyanaz a gyürü?

Figyelt kérdés
Titán karikagyűrűket nézünk,két magyar webáruházban is láttam ugyanazt,az egyik helyen dupla annyiért...ez hogy lehet?majd késöbb külföldi aukcios oldalon is láttam,ez azt jelenti hogy a webáruházak is innen rendelik?Akkor miért a webáruházban veszi meg valaki ha szinte tizedannyiért is megkaphatja?Még a kép is ugyanaz volt...a webáruházak akarnak "átvágni?"
2013. jan. 28. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen előfordulhat ilyen különbség, mi a párommal ugyanazt az eljegyzési gyűrűt 80 ezerért vettük meg tavaly, máshol meg 120 volt az ára.De vigyázz a hamisítmányokkal.Még is csak biztonságosabb boltból venni mint webről, meg honnan tudod milyen méret kell.Ha tudod fejból akkior oké
2013. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

NE! ne vegyetek titánt!!! nagyon csúnya a színe, közel sem olyan, mint a képen! olyan a színe, mint az anyacsavaré!


mi megrendeltük, szerdán kaptuk meg, hát majdnem sírva fakadtam (illetve nem majdnem)... a színe hagyján, de 4 számmal nagyobbat küldtem minimum (bár a zacskón a rendelt szám szerepelt, de akkor is látszott, hogy nagyobb)...szombaton meg ugye esküvő... mi végül ródiumozott ezüstöt vettünk, összesen 5000 volt a 2, és sokkkal szebb!!!

2013. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
első vagyok, nézz meg több boltot is ugyanabban a városban ahol laksz.Azért mostanában eléggé számít a pénz, de te tudod...
2013. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Másodiknak igaza van, inkább vegyél rendes aranyat, azon mégis látszik, hogy arany. a Titánról meg nem biztos, hogy tudják az emberek, hogy titán.A titán inkább hadi iparba való(bocs)!
2013. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Második:olvastam amit irtál,már korábban,bár én a wolframrol hallottam hasonlokat.sajna itt a legegyszerübbek kerülnek nálunk 80ba és utána a határ a csillagos ég...meg sajnálnám az aranyat ha bármi történne vele....


ha jol láttam te irtad a ródiumozott ezüstöt-tudnál mutatni képet hogy milyen?



Igen,igazábol aranyat szeretnék,de nekünk megfizethetetlen jelen pillanatban,titánt is épp ezért aranyozottat néztem,ugyanis minden ékszerem arany,és furán mutatna a sima ezüst színű gyűrű.

2013. jan. 28. 18:42
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Megbízható korrekt és gyors oldal!

Mind az eljegyzési mind a karika gyűrűt tőlük rendeltük.

Sok boldogságot!!

2013. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ugy látom itt lesz mit átböngésznem :) persze mindenkinek zöld kéz megy:)
2013. jan. 28. 18:51
 8/17 A kérdező kommentje:
Létezik amugy olyan bolt ahol a titán vagy aranyozott gyűrűket élőben megnézhetem?(aranyozott az előző linkben is van,azt tudom hogy van boltjuk...)a titánra lennék kiváncsi inkább.
2013. jan. 28. 19:10
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

a ródiumos ezüst gyűrűnk:


[link]

2013. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a képet,szép nagyon!
2013. jan. 29. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!