Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Claire pettiboneruhatlehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Claire pettiboneruhatlehet Magyarorszagon kapni?

Figyelt kérdés
ha igen, hol?
2013. jan. 31. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne.
2013. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal nem. De egyébként is megfizethetetlen, hiszen egy ruha akár 5.000 dollár is lehet, az átlag árak 2.500 dollárnál kezdődnek (kb. 500.000 ft)


Európában tudtommal Dániában, Angliában, Olaszországban, Hollandiában, Törökországban és Svájcban árusítják a kollekciókat, legalábbis a hivatalos oldal szerint.


Viszont ha ilyen ruhára vágysz, Angliába pl. 20.000 alatt ki lehet utazni és vissza, tehát engem ez nem tartana vissza. Vagy esetleg Svájc sincs túl messze, csak ott át kellene mennie a vámon a ruhának.


A másik lehetőség az, hogy a kiválasztott modellt megvarratod egy tehetséges, jól dolgozó varrónővel. A claire pettibone ruhák elég letisztultak, így különösebb problémát nem kellene okoznia a varratásnak, és az ára sem lenne olyan vészes, még luxus minőségű anyagokból sem. Persze így nem maga a márka lesz, de legalább a ruha olyan.

2013. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Időközben rátaláltam az árakra..ami tényleg megfizethetetlen, de azért köszönöm a tippeket :) Valószínű ,hogy felkutatok egy jó varrónőt ( esetleg nem ismertek jó varrónőt?) és megvarratom. Voltam egy szalonban a hétvégén és elmondtam ,hogy milyet szeretnék..volt is hasonló ,de az sem az igazi..erre csak abroncsosokat adott rám..Anyukám már örült is ,mert azt hitte majd meggondolom magam :) de ááá nem tudom ilyen ruhában elképzelni magam...úgyhogy szeretném ettől az "abroncssokk"-tól megkímélni magam:)
2013. jan. 31. 12:53
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az a ruha,ami legjobban tetszik..de bármelyiket felvenném *.* :)

2013. jan. 31. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó varrónőt nem tudok, viszont ha felkeresel egyet, egyvalamire figyelj. Olyanhoz menj, aki számos referenciaképet tud felmutatni a kért és az elkészült eredményről is, az alapján meg tudod ítélni, hogy megfelelő munkát végez-e.

Valamint fontos, hogy értsen az anyagokhoz is, és tudjon tanácsot adni az anyagválasztásban.


Sajnos manapság rengeteg az olyan varrónő, akik kontármunkát adnak ki a kezükből, és 100%-ig a vevőre bízzák (nem hozzáértőként) az anyagválasztást.

2013. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, akartam is írni előbb ,hogy olyat keresek akinek legalább képei vannak a ruhákról. Ajánlottak a múltkor egyet..hát voltak képek,de nagyon nem tetszettek. Köszönöm a tippeket, ezekre mindenképpen figyelek! :)
2013. jan. 31. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Végül sikerült jó varrónőt találni,mert éppen én is keresek, nagyon nagy segítség lenne!
2013. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!