Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt olyan, hogy megbántál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy megbántál meghívottakat?

Figyelt kérdés

Nem a pénz miatt, meg hogy sokan leszünk, de most úgy érzem, hogy egy családdal marhára nem kellett volna ilyen "jófejnek" lenni.


Viszonylag nagy a család, mind tartjuk egymással rendesen a kapcsolatot, viszont nekik az utóbbi években elég sok érdekes húzásuk volt, na de ne nem fújunk rájuk, család, mi nem húzzuk fel az orrunkat, amúgy is, végül is normális kapcsolatban vagyunk velük stb. Na most amióta szervezzük tudják hogy lesz, meg is beszéltük, hogy akkor meg lesznek hívva, jaj de, jó, kérdezgette a feleség a részleteket, meg ilyesmi szóval tök normálisan kezelte a dolgot, meg folyton sugalmazta is, hogy ugye hívjuk, ugye hívjuk őket?

Mivel pillanatnyilag repülési távolságban lakunk még pontosan nem tudjuk mikor szaladunk haza előtte megint, de megyünk mindenképpen, akkor visszük el személyesen a meghívókat. Á nem küldjük már el emailen a meghívót, mert nagyon szeretnék már.


Elküldtem, normális szöveggel, rendesen, hogy ne haragudjanak, hogy nem személyesen adjuk oda, de mikor megyünk megkapják úgy is. Ez volt két hete, annyit se mondanak, hogy fapapucs. Mindenki más, aki kérte, hogy hadd lássák már milyen, mielőtt széthordjuk az érdekes módon megköszönte, vagy valami. Á ők semmi. Elolvasták, megkapták, ez biztos. De anyámék ott vannak, nekik se mondtak annyit se, hogy mondjátok meg, hogy köszike, ha már azt az 1 sort nem bírják begépelni.

Lehet, hogy a folyamatos telefonálgatás, emailezés miatt meg ahogy közeledik egyre feszültebb vagyok, de ezzel konkrétan úgy megbántottak, hogy annyit nem bírnak mondani, hogy KÖSZIKE.

Tudom, hogy nem emailen szokás meghívni az embereket, mivel van még hátra bőven időnk nem is úgy fogjuk, hanem mint írtam személyesen hazamegyünk és mindenkihez elmegyünk és átadjuk. De kérték, hogy nekik küldjem el már most hívjuk meg őket úgy. Aztán annyit se mond, hogy köszi, főleg, hogy mindenki más azonnal nagy örömmel válaszolt, nekem ez tökre megint azt juttatja eszembe, hogy kutyából nem lesz szalonna, olyanok mint eddig...


2013. jan. 31. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha olyanok, mint eddig, akkor nem tudom, hogy mit vártál. Amúgy szerintem ez nem nagy ügy, felfújod egy kicsit. Majd személyesen biztos megköszönik a meghívást. Én ilyenen nem akadnék ki, egyszerűen nem érezném, hogy emiatt érdemes lenne felidegesítenem magam, az csak nekem rossz.
2013. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel külföldön vagytok, szerintem ésszerűbb lett volna simán postázni a meghívókat ezzel a kísérőszöveggel, hogy mindenki által ismert okból nem tudjátok személyesen elvini, de tekintsék annak a dolgot.
2013. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak puhatolóztak hogy meg lesznek a hívva vagy sem, emiatt volt a sok meghívtok e....ne emészd magad, az ilyen emberek nem érnek annyit!
2013. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából van még elég idő az esküvőig, ezért nem akartuk postázni. Nálunk abból sértődés van, hogy "de miért nem hoztátok el, úgy is jöttök még addig". Szóval nem azért kellett, mert már mindjárt itt van és annyira ideje lenne már, ők csak nem bírták kivárni.

Na mindegy, nekem alap, hogy ha bármilyen formában megkapok egy meghívót, akkor azért csak szólok már, hogy köszi.

2013. jan. 31. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem túl feszült vagy, kezded túlreagálni a dolgokat.


Lehet, hogy tényleg nem kapták meg az e-mailt, vagy csak bénák és nem tudják letölteni a képet.


Nem védeni akarom őket, csak lehet, hogy lesz ennél, nagyobb probléma az esküvőddel, és akkor nagyon kiborulnál, ha már ezen a semmmiségen ennyire kiakadsz!


Ezt tényleg nem bántásként írom.


A másik, nálunk már volt ilyen, hogy kijelezte az üzenetet a gép, hogy elküldtem barátnőm mégse kapta meg erre 2 hónapig rám se írt, annyira megharagudott a végén derült ki, hogy azt hitte nem is gondoltam rá. Pedig csak az e-mailt nem kapta meg.


Szóval nyugi :)

2013. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem bírtam ki, megkérdeztem, hogy megkapták-e.


"Aha, meg."

2013. jan. 31. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ők ilyenek,ezzel ne foglalkozz, gondolj arra, hogy életed egyik legszebb napja lesz és ilyen butasággal ne törődj :) Utolsó válaszoló voltam!
2013. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!