Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nőt hozatni harmadik világból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőt hozatni harmadik világból?

Figyelt kérdés
Mennyire jellemző, mennyire bonyolult? A németeknél úgy tudom, eléggé elterjedt. Az orosz nők is elég aktívak ilyen társkereső oldalakon, sokszor még magyar oldalakra is regisztrálnak.

2013. febr. 5. 21:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk ez nem túl jellemző, mivel mi nem vagyunk célország. Aki ide akar jönni, az valami elképesztő nyomorból kell jönnie, ahhoz, hogy Magyarország az ígéret földjének tűnjön neki, mert ugyebár ezek a mail-order-bride-oknak az kell, a kitörés a szar országukból.


De amúgy is inkább Kanada, Amerika, Ausztrália, Anglia a céljuk. Annál is inkább, mert angolul esetleg még beszélnek is valamicskét. Ide ki a fene akarna jönni?

2013. febr. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

Akkor már miért nem Ázsiából...


Regisztráltam egy külföldi levelezős oldalon. Az afrikai csajok alapból tapadtak, de nekem nem bejövősek. Ukrán és orosz csajokkal is tele van, ezekből pár volt úgy, h ő eljönne, meg minden, de a java el van szállva magától azoknak is. (Mint a magyaroknál.)

2013. febr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
Ismerősöm Kijevben tanult, onnan nősült. Feleségét elhozta, született két gyerek. Azóta eltelt majdnem 30 év. A férfi megbetegedett, anyagi helyzete megváltozott. A csaj elhagyta össze állt egy másikkal. Sok csak a pénzre bukik. Ez nem volt csóró, magas rangú katonatiszt lánya volt. Az egyetemen a kínai lányok rajonganak a magyar fiúkért.
2013. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Na ugye! Megy ez, csak akarni kell!
2013. febr. 6. 15:53
 15/29 anonim ***** válasza:
80%
A kérdező szerintem is azok közé a hímsoviniszta buta tahók közé tartozik, akinek egy nő csak ingyenlyuknak meg háztartási robotnak kell, miközben őkelme a pörköltszaftos bordás atlétában issza a Kőbányait a tévé előtt.
2013. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Tévedni tetszik, nagyon is jól nézek ki, meg minden, szeretem az egzotikus dolgokat, és néha úgy érzem, a magyar nők túl emancipáltak, meg az a sok Coelho-idézet, amiket megosztanak a facebookon, végképp kiábrándít, ezért inkább más kúltúrkörhöz tartozó nőkkel ismerkednék. A vérkeveredés genetikailag amúgy is nagyon pozitív, nem?
2013. febr. 6. 17:20
 17/29 anonim ***** válasza:
91%
A magyar nők azért "emancipáltak", mert egy fizetésből manapság nem lehet megélni. Welcome to the real world, apafej...
2013. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nőrendeléssel nem ismerkedsz. Megnézel egy katalógust, oszt jön.


Akkor menj ki helybe és szedj fel valakit. Vagy ha van valami hobbid, akkor a neten járhatsz körökbe, fórumokba, esetleg, ha játszol, akkor ott is találhatsz ilyen nőket, ismerkedhettek, találkozhattok.

Én így ismerkedek amerikaiakkal, igaz egyáltalán én nem keresek férjet, csak nemzetközi barátaim vannak Lengyelországtól Hawaiig de már páran elvettek volna.


Akkor külföldi is, legalább van valami közös bennetek, meg is ismerkedtek valamennyire, aztán hátha nem valami olyat fogsz ki, aki a hátadon akar kimászni a szarból meg hazaküldeni pénzt a tiédből a kis családnak a tajgába.

2013. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, ha nem tűnt volna fel, a kérdező konkrétan egy hátrányos helyzetű nőt keres, nyilvánvaló kölcsönös érdekkapcsolatból: hagyja a nőt felkapaszkodni a hátán a szarból, neki meg lesz egy engedelmes, nem gondolkodó, egyéni törekvések nélküli ingyenszolgálja. Tiszta biznisz.
2013. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%
Azért annyira nem kell sajnálni őket, sok ahogy megkapta amit lehet pl. a zöldkártyát Amerikában már dobbant is. Meg ők is tudják, hogy hova mennek, és mi vár rájuk, mégis feladják azt a hirdetést.
2013. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!